درخواست مشاوره تماس

جشنواره

آموزش بورس،تمرین دانش پژوهان در دوره آنلاین ITT

معامله گری به سبک جهانی

وقتی وارد دنیای بازارهای مالی بشوید، کم کم متوجه می‌شوید که مهم‌ترین مهارت یک معامله‌گر داشتن یک ذهن قدرتمند است. که این ذهن قدرتمند بتواند از معامله‌گر در مقابل هیجانات روزانه این بازارها، مراقبت کند.

در گام اول پس از علم تحلیل تکنیکال و بنیادی با مباحث الیوت کلاسیک و موج شماری درست بازار در کنار استراتژی متناسب با روحیه خود آشنا میشوید.

تحلیل معامله گر سطح ITT در انس طلای جهانی در کنار منتور را در ویدیو روبرو مشاهده کنید

یک کسب و کار ایده‌آل، کسب و کاری است که بازدهی بالایی نسبت به سرمایه‌اش ایجاد می‌کند و سرمایه زیادی را برای آن بازدهی‌های بالا اختصاص می‌دهد. چنین کسب و کاری به یک ماشین سود مرکب تبدیل می‌شود.

(وارن بافت)

آموزش بورس صفر تا صد

این دوره آموزش بورس مهارت هایی که لازم دارید را از طریق تمرین و چالش در بازار با تفکراستراتژیک ، انضباط معامله گری و دوره های کوچینگ و اسرار مدیریت کسب و کار و انتقال تجربه از منتور بازار در اختیار شما قرار داده است.

اگر تحلیل درستی از بازار بورس ، اقتصاد ، بنیاد بازار ، کالاها و انواع بازار های مورد معامله داشته باشیم،میتوانیم تشخیص دهیم چه زمانی در چه بازاری جهت سرمایه گذاری حضور داشته باشیم.

تحلیل معامله گر سطح ITT در شاخص بورس در کنار منتور را در ویدیو روبرو مشاهده کنید

 بازار سهام پر از افرادیست که قیمت همه‌چیز را می‌دانند ولی ارزش هیچ‌چیز را نمی‌دانند.
(فیلیپ فیشر)

دوره آموزش بورس

 معامله گر هوشمند با عبور از مرز علم باوری به عملگرایی رسیده است. ریسک کسب درآمد از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

لازمه سودآوری در بلند مدت دانش کافی و استفاده از بازارهای موازیست

گواهی سپرده سکه طلا یکی از بهترین بازارها برای سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت برای کسانی که بدنبال سرمایه گذاری طولانی مدت هستند می باشد.

تحلیل معامله گر سطح ITT در گواهی سپرده سکه طلا در کنار منتور را در ویدیو روبرو مشاهده کنید

دوره آموزش بورس آنلاین

شما می‌توانید با استفاده از تحلیل بنیادی،تحلیل تکنیکال ورفتارشناسی بازار درک صحیحی از بازار بورس داشته باشید، معامله گر هوشمند با عبور از مرز علم باوری به عملگرایی رسیده است. ریسک کسب درآمد از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

دوره آموزش ارز دیجیتال

کسانی در بازار سرمایه موفق هستند که برای خریدوفروش و معاملات، استراتژی خود را داشته باشید.

با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، بورس جهانی و سهام بین‌الملل ) به مهارت معامله گر موفق دست پیدا کنید.

باورهای ذهنی معامله گر هنگام ورود با خروج کاملا متفاوت است!
(مارک داگلاس)

تمرین دانش پژوهانITT

دوره آموزش تریدینگ

اگر به دنبال یک دوره کامل از صفر تا حرفه ای و توانایی فعالیت و معامله در بازار های گواهی سپرده سکه طلا ،بورس ایران، آموزش معامله گری در طلای جهانی ، بیت کوین و مدیریت سرمایه با پشتیبانی کامل هستید، ما دوره معامله گر منضبط را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر فعال بازار های سرمایه هستید ، اما در معاملات سود های مناسبی کسب نمی کنید !

نمی دانید در کجای بازار قرار دارید؟

استراتژی مناسبی ندارید 

مدیریت سرمایه را به درستی نمی دانید و یا از آن پیروی نمی کنید!

و از همه مهم تر به دنبال منتور برای رساندن شما به سطح یک معامله گر حرفه ای هستید!

I TRADING TOOLS »​

جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تدوین و در اختیار همراهان مشاهیری قرار گرفته است.

اینکه درست می‌گفتید یا اشتباه می‌کردید مهم نیست، این مهم است که وقتی حق با شما بود چقدر پول درآوردید و وقتی اشتباه می‌کردید چقدر ضرر کردید.

«جورج سورس»

آموزش بورس و سرمایه گذاری

آموزش تحلیل بورس و بازار سرمایه

برای ورود به دنیای بازار مالی در ابتدا باید بدانید ، بازار مالی چیست و چگونه می توان در آن فعالیت کرد؟

به همین جهت یک ویدیو آموزشی که برگرفته از مباحثی است که برای ورود به بازار مالی میبایست بدانید و به سادگی آموزش داده شده است را در اختیار شما قرا دادیم.

همراه با تخفیف ویژه خدمت دوستان اراِئه شده است

آموزش بورس و سرمایه گذاری در بازارهای پرپتانسیل

این آموزش ، برای کسانی مناسب است که مسلط به تمام بازار ها هستند اما زمان تحلیل بنیادی و تکنیکال بازار را ندارند ،پس تحلیل بازار گواهی سپرده سکه طلا و انس طلا و بیت کوین با توجه به پتانسیل بازار و پادکست آموزشی در اختیار دانش پژوهان قرار میگیرد.

آموزش پایه تحلیل تکنیکال

آموزش های پایه

آموزش 0 تا 100 تحلیل تکنیکال بصورت فایل های ویدیویی و مثال بر چارت واقعی شامل ، شناخت روند ، شناخت بازار و نوع معاملات در بازارها ، شناخت الگوها و …. با هزینه بسیار مناسب در اختیار دوستان قرار میگیرد.

 

 من پیش‌پرداخت نمی‌کنم. به جای آن سرمایه‌گذاری انجام می‌دهم و می‌گذارم سرمایه‌گذاری آن هزینه را پوشش دهد.

(دیو رمزی)

آموزش بورس و سرمایه گذاری

دوره معامله گر منضبط

دوره ابزار معاملاتی من
I T T

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود، است
علم بنیادی: سؤال اول یعنی: چی بخریم؟ را پاسخ می‌دهید.
علم تکنیکال: به سؤال کی بخریم؟ پاسخ می‌دهید.
علم رفتارشناسی: می‌توانید به سؤال اطمینان از رشد سهم؟ پاسخ دهید.
مهم‌ترین سؤالی که پس از پاسخگویی به این سه سؤال برای یک معامله‌گر مهم می‌باشد و باید بتواند به آن پاسخ دهد سؤال کی بفروشیم؟ است.
در پایان دوره معامله گر منضبط به تمام سوالات پاسخ خواهید داد.

اولین دوره پشتیبان آموزش بورس آنلاین، که از ابزارهای معاملاتی مناسب تشکیل شده است. با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، بورس جهانی و سهام بین‌الملل ) به مهارت معامله گر موفق دست پیدا کنید.

این دوره آموزش بورس مهارت هایی که لازم دارید را از طریق تمرین و چالش در بازار با تفکراستراتژیک ، انضباط معامله گری و دوره های  کوچینگ و اسرار مدیریت کسب و کار و انتقال تجربه از منتور بازار در اختیار شما قرار داده است.

تنها چیزی که برای یک عمر سرمایه‌گذاری موفق نیاز دارید تعدادی برگ برنده است تا مثبت‌های آن سرمایه‌گذاری‌های موفق، منفی‌های سرمایه‌گذاری ناموفق را پوشش دهد.

(پیتر لینچ)

آموزش بورس و سرمایه گذاری

آموزش بورس گام3

در گام سوم با فرض اینکه شما تمایل دارید در بازارهای مختلف چه داخلی و چه خارجی با توجه به نوع بازار و استراتژی خود و مدیریت سرمایه شخصی خود شما،شغل معامله گری را به عنوان شغلی برای چند سال آینده خود انتخاب میکنید.پس باید انتخاب کنید برای موفقیت خود در شغل معامله گری در سال های آینده ، اکنون باید برای آموزش صحیح معامله گری و شناخت شخصی معامله گری خود و روانشناسی پول در کنار یک منتور قرار بگیرید تا با آموزش صحیح و انتقال تجارب منتور، از شکست های و ضررهای احتمالی سنگین جلوگیری شود و شما در مسیر صحیح آموزش، سودآور نیز باشید

آموزش بورس گام2

برای گام دوم باید با توجه به نوع بازار انتخابی خود آموزش صحیح ببینید و مشخص کنید که آیا معامله گری بعنوان شغل میبینید و یا یک سرمایه گذاری؟
میتوانید از 10 دقیقه مشاوره رایگان با مشخص کردن موضوع با همکاران ما تماس بگیرید

آموزش بورس گام 1

گام اول برای شروع هر کاری بخصوص فعالیت در بازار های مالی ، شناخت انواع بازار هاست در این گام شما با بازارهای مختلف آشنا میشوید و بازار مناسب با روحیه معامله گری و شرایط مالی خود را انتخاب میکنید
میتوانید برای شروع از مشاوره، آموزش رایگان و یا آموزش سطح برنزی شروع کنید