درخواست مشاوره تماس

جشنواره

آموزش بورس | دوره معامله گر حرفه ای بورس | آموزش معامله گری بورس به زبان ساده

account_circle Adminaccess_time 28 اکتبر 2021

آموزش بورس را شروع کنیم

آموختن هر دانش تازه، مانند باز کردن یک درب جدید به روی دنیایی کشف نشده است. فرد ناآشنا به این دنیا در ابتدا با حجم انبوهی از ناشناخته‌ها روبه‌رو می‌شود؛ کمی می‌ترسد، گاهی گیج می‌زند و حتی ممکن است از قدم گذاشتن در این دنیای تازه حسابی پشیمان شود. چون به خودش و توانایی‌هایشان اعتماد چندانی ندارد. اما وقتی کمی صبوری می‌کند و خوب اطرافش را زیر نظر می‌گیرد می‌بیند که ماجرا آن‌قدرها هم سخت و پیچیده نیست. آموزش بورس هم دنیایی تازه برای کسانی است که تا به حال خودشان را در زمینه مالی محک نزده‌اند.

دوره معامله گر حرفه ای بورس | آموزش بورس به زبان ساده

اکثریت مردم با این دید به بازار بورس نگاه می‌کنند که بورس یک سرمایه‌گذاری پیچیده است. پس احتمالا آنها نتوانند از پس خرید و فروش در آن برآیند؛ تیم آموزش بورس موسسه آوای مشاهیر تصمیم گرفته این پیچیدگی را از بین برده و سرمایه گذاری در بورس را تبدیل یک فعالیت ساده و قابل درک کنیم، و این چرایی دوره آموزش بورس ماست.

آموزش بورس صفر تا صد

برای اینکه به چرایی خودمان یعنی ساده سازی بورس دست پیدا کنیم، از تفکر بزرگترین معامله گران جهان مثل: ویلیام اونیل، نیکولاس دارواس، مارک داگلاس، وارن بافت، برای ساخت استراتژی امواج الیوت (Elliot wave) و پرایس اکشن (Price action) کمک گرفتیم. ابزار معاملاتی من اولین پکیج پشتیبان آموزش بورس آنلاین، که از ابزارهای معاملاتی مناسب تشکیل شده است. در کنار آموزش های تخصصی Elliot wave و Price action در قالب یک دوره آموزش بورس آنلاین به شما کمک می کند. با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، گواهی سپرده سکه طلا، بورس جهانی طلا و سهام بین‌الملل ) به مهارت ثروت ساز دست پیدا کنید

ITT عملاٌ برای ساخت و سازماندهی ذهن شما است.

جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تدوین و در اختیار همراهان مشاهیری قرار گرفته است. در بورس آن چیزی که انجام می دهید، مهم تر از آن چیزی است که می دانید اطلاعات بیشتر پکیج های آموزشی به همراه کوچینگ رایگان آموزش بورس در معامله گری و سرمایه گذاری، جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره های درج شده ( 07136398831 )، ( 09056119981 ) تماس بگیرید.

 : وب سایت موسسه آوای مشاهیر: 

https://avayemashahir.com/

https://shirazbours.com/ 

کلاس آنلاین آموزش بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.