درخواست مشاوره تماس

جشنواره

آموزش بورس با مدرک بین المللی

آموزش بورس با مدرک بین المللی

موسسه کارآفرین

آوای مشاهیر

هیچ گاه مقدار حقوقت را با اندازه استعدادت اشتباه نگیر…!

کلاس آموزش بورس در شیراز/آموزش بورس با مدرک بین المللی

موسسه کارآفرین آوای مشاهیر اولین برگزار کننده دوره آنلاین در ایران

شرایط شرکت در دوره ITT

شرط اول داشتن آگاهی و تجربه

قبل از اینکه وارد دوره معامله گری ITT شوید یا باید بیشتر از 6 ماه فعال بازار بوده باشید و یا دوره معامله گر منضبط را گذرانده باشید.

توانایی تحلیل تکنیکال

تسلط بر تحلیل تکنیکال لازمه ورود به سطح معامله گری ITT میباشد

توانایی تحلیل بنیادی

دانش پژوه باید تحلیل بنیاد بازار را در حد ابتدایی حداقل بشناسد.

توانایی تحلیل یک چارت

معامله گر باید پیش از شروع دوره ITT حتما توانایی تحلیل 1 چارت از صفر تا صد را داشته باشد و یا در دوره معامله گر منضبط شرکت کرده باشد.

برنامه معامله گری

دانش پژوه باید بداند برای چه مقدار سودی وارد یک معامله میشود.

آگاهی از روند آموزش

دانش پژوه باید علاوه بر آموزشی که در دوره میبیند پرتلاش باشد.

آموزش های مرتبط

فرصت ها تکرار نمی شوند، زمانی که باران طلا می بارد سطل زیر آن بگذار نه یک قاشق!

جلسات اول هر دوره آموزشی را رایگان تماشا کنید.

فهرست مطالب

آموزش بورس بصورت حرفه ای

سرمایه گذاری در بورس همانند دیگر فعالیت‎های بازارهای سرمایه نیازمند برخورداری از دانش، مهارت و تجربه بالاست.

چرا که در بورس، گزینه‌های سرمایه گذاری مختلف و ابزارهای معاملاتی گوناگونی وجود دارد .که شناخت آن‌ها تأثیر زیادی در افزایش احتمال موفقیت شما دارد و با اتخاذ تصمیم‏های درست، نتیجه نهایی می‎تواند شما را غافلگیر کند.

سرمایه گذاری در بورس نکات کلیدی زیادی دارد که برای کسب آن‎ها باید سال‌ها در این بازار فعالیت کنید. و خودتان آن‎ها را به صورت تجربی کسب کنید، البته کسب تجربه در بازار بورس به این معنی نیست که شما نیاز به آموزش نخواهید داشت ولی آموزش صرف نمی‎تواند شما را تبدیل به یک معامله گر حرفه‎ای کند. به عبارت دیگر، تجربیات می‎توانند بهترین معلم و راهنما برای سرمایه گذاری موفق در بورس باشند؛ اما راه دیگر، استفاده از تجربیات سایرین است زیرا احتمالاً همه آنقدر وقت نداشته باشند تا از طریق تجربه، به رموز معامله در بورس پی ببرند. در عوض شما می‎توانید با آموزش با انواع روش‌های معاملاتی در بازار بورس و سهام آشنا شوید و نکات ارزشمندی را در زمینه معامله گری در بورس کسب کنید. به همین دلیل در این مقاله سعی کرده‎ایم شما را با یکسری مفاهیم پایه‎ای معامله گری در بورس آشنا کنیم و به برخی موضوعات مرتبط در این زمینه بپردازیم.

آموزش بورس با مدرک بین المللی

پیش از آنکه بفکر آموزش بورس با مدرک بین المللی باشیم ، باید توانایی لازم برای تحلیل اقتصاد خرد و کلان ، مدیریت سبد خود برای حداقل 1 تا 2 سال با سود مناسب و بازدهی حداقل 10 % در سال 100 % از حداقل یک کالا را داشته باشیم.

دوره معامله گری ITT افتخار آموزش سرمایه گذاری درست و سود آوری بیش از 100% در سبد مدیریتی هر شخص را دارد که خوشبختانه با رضایت دانش پژوهان این دوره روبرو شدیم.

گام بعدی میتواند آماده سازی خود برای کسب مهارت های مورد نیاز برای شرکت در آزمون  CFA باشد که در ادامه بیشتر با این مهارت ها آشنا میشویم.

مباحث CFA???

مباحثی که باید برای آزمون CFA بدانید شامل

  • اقتصاد
  • صورت های مالی شرکت ها
  • ابزار مشتقه
  • بازار مالی جایگزین
  • مدیریت سبد
  • سرمایه گذاری در سهام و…

تمام این موارد همراه با تجربه سرمایه گذاری و داشتن یک حساب معاملاتی عالی کلید موفقیت شما در آموزش بورس با مدرک بین المللی CFA میباشد.