درخواست مشاوره تماس

جشنواره

اولین دوره پشتیبان آموزش آنلاین معامله گری  ” I TRADING TOOLS “

در بورس آن چیزی که انجام می دهید، مهم تر از آن چیزی است که می دانید…

معامله گر هوشمند  ” I TRADING TOOLS “

وقتی بخواهید در بورس تبدیل به یک معامله گر هوشمند شوید. باید در تمامی مهارت های مربوط به آن به توانایی دست یافته باشید. شما می‌توانید با استفاده از تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتارشناسی درک صحیحی از بازار بورس داشته باشید، عملکرد معامله گر هوشمند را در اختیار شما قرار داده ایم، معامله گر هوشمند با مدیریت سرمایه و ریسک به مهارت کسب درآمد. با عبور از مرز علم باوری. به عملگرایی رسیده است.

” I TRADING TOOLS

“ابزار معاملاتی من” اولین پکیج پشتیبان آموزش بورس آنلاین، که از ابزارهای معاملاتی مناسب تشکیل شده است. در کنار آموزش های تخصصی Elliot wave و Price action در قالب یک دوره آموزش بورس آنلاین به شما کمک می کند. با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، گواهی سپرده سکه طلا، بورس جهانی طلا و سهام بین‌الملل ) به مهارت ثروت ساز دست پیدا کنید.

” ITT ”  عملاٌ برای ساخت و سازماندهی ذهن شماست. جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تدوین و در اختیار همراهان مشاهیری قرار گرفته است.

رابطه‌ با منتور، یکی از عمیق‌ترین رابطه‌هایی است. که در یک سازمان شکل می‌گیرد.

منتورینگ بورس

منتور بورسی فردی است که در بورس تجربه و تسلط کافی دارد و می‌تواند شما را در این مسیر پر فراز و نشیب حمایت کند. وقتی وارد دنیای بازارهای مالی بشوید، کم کم متوجه می‌شوید که مهم‌ترین مهارت یک معامله‌گر داشتن یک ذهن قدرتمند است. که این ذهن قدرتمند بتواند از معامله‌گر در مقابل هیجانات روزانه این بازارها، مراقبت کند. با قوانین بازار بورس آشنا شوید و سعی کنید آن‌ها را انجام دهید؛ زیرا هرچه اشتباهات کمتری انجام دهید، سریع‌تر به موفقیت می‌رسید.

دوره ابزارهای معاملاتی من یا همان ” I TRADING TOOLS ”

راهنمایی جامع برای فهم این نکته است . تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در بازار های مالی نیاز به خودشناسی، انضباط و بازنگری شخصیتی دارد.بطور خلاصه این دوره آموزش بورس مهارت هایی که لازم دارید. از طریق تمرین و چالش در بازار با انتقال تجربه از منتور بازار به شما کمک می کند.

سرفصل های کلی ” ITT “

کلیه آموزشهای ابزار معاملاتی من در سه سرفصل کلی ، تفکر استراتژیک ، انضباط معامله گری و دوره های  کوچینگ و اسرار مدیریت کسب و کار خلاصه می شود که میتوانید ریزعنوان سرفصل های اجرا شده تا کنون را در لیست های ذیل مشاهده فرمایید.

ثبت نام آنلاین دانش پذیران مشاهیری
ثبت نام دوره آنلاین پشتیبانITT با تخفیف ویژه برای دانش پذیران شرکت کننده در دوره های قبلی ما با مبلغ 9،900،000 تومان می باشد.
جهت ثبت نام  بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت نام آنلاین دانش پذیران جدید
ثبت نام دوره آنلاین پشتیبانITT  برای دانش پذیران جدید با مبلغ 12,800,000تومان می باشد.
جهت ثبت نام  بر روی دکمه زیر کلیک کنید

معرفی دوره پشتیبان آموزش بورس آنلاین  ( ITT )

تفکر استراتژیک
در دوره آموزشی ابزار معاملاتی من ( I TRADING TOOLS)  با استفاده از روند معاملاتی، ورود و خروج از پوزیشن را بررسی می‌کنید. و با تمرین و تکرار و رفع اشکال به آن مسلط می شوید.
بخشی از ابزارهایی که در این استراتژی استفاده می شوند و شما آنها را به طور حرفه ای می آموزید از این قرارند:
1) تشخیص قدرت بازارها.
2) تحلیل تکنیکال کلاسیک.
3) پرایس اکشن.
4) استفاده صحیح از اسیلاتور ها و اندیکاتورها.
5) الیوت کاربردی.
6) مدیریت ریسک اصولی.
7) مدیریت پوزیشن و انواع استاپ لاس گذاشتن صحیح.
8) انواع فیبوناچی ها، گن، پیوت لاین ها و غیره.
9) تحلیلهای زمانی.
10) روانشناسی بازار.
مهارت معامله گر منضبط

7 ویژگی اساسی که یک معامله‌گر منظم و موفق باید داشته باشد:

1- داشتن هدف

هدفمند بودن یکی از مهمترین ویژگی های هر فرد موفقی است. اگر ندانید هدف تان چیست و به کجا می خواهید برسید احتمالا به هیچ جا نمی رسید. معامله گران موفق هم دقیقا باید بدانند قرار است به چه هدفی برسند؟ قرار است ظرف چه مدت زمانی، چه مقدار سودی را کسب کنند و برای این سود حاضرند چقدر هزینه ( مالی، زمانی و .. ) بپردازند.

2- داشتن برنامه

هیچ هدفی به خودی خود محقق نمی شود مگر اینکه برای رسیدن به آن برنامه مکتوبی داشته باشید. در برنامه معاملاتی خود مشخص می کنید که دقیقا چه چیزی را قرار هست معامله کنید، از چه استراتژی استفاده می کنید و دقیقا در چه شرایطی دست به معامله می زنید و در چه شرایطی از معامله کردن پرهیز می کنید. یکی از اشتباهات آماتورها این است که بدون برنامه ریزی قبلی می نشینند پای نمودار و شروع می کنند بی هدف خرید و فروش کردن. یک استراتژی منظم از یک معامله‌گر موفق شامل موارد زیر می شود:

  • انتخاب نوع تحلیل اعم از فاندامنتال،پرایس اکشن، تکنیکال، الیوت یا … در برخورد با هر نوع دارایی است.
  • انتخاب ابزارهای مناسب و یا ترکیبی از آن‌ها برای رسیدن به تحلیل درست اون دارایی
  • انتخاب بخشی از کل سرمایه برای ورود به هر پوزیشن و رعایت مدیریت سرمایه و ریسکو پایبندی به آن
  • تشکیل یک تعداد مشخص از پرتفودارایی و تقسیم ریسک و پایبندی به آن
  • تعیین حد سود و حدضرر خود بر اساس شیوه‌های مطلوب خودش و پایبندی به آن

و…

اهمیت این نظم معاملاتی در پایبندی به هریک از این اصول مشخص می‌ شود.

3- تسلط بر ذهن و احساسات

تمام افراد موفق یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که به صورت منطقی شرایط را بررسی می کنند و از تصمیم گیری هیجانی پرهیز می کنند. احتمالا شما هم معاملاتی را تجربه کرده اید که ضرر شما فقط بخاطر عدم کنترل احساسات بوده، یعنی یا وارد معامله شده اید که خوب تمام جوانب امر را بررسی نکرده بودید و خیلی احساساتی و عجولانه وارد معامله شدید؛ و یا اینکه با حجمی نامتعارف و بسیار بالا وارد معامله شدید که نهایتا به ضرر بزرگی منجر شد. تمام این ضررها قابل جلوگیری هستند به شرطی که شما هم مثل هر فرد موفقی تلاش کنید بر ذهن و احساساتتان کنترل داشته باشید. در مقاله ای به طور مفصل باورهای اشتباه معامله‌گران آماتور را بررسی کردیم که میتوانید به آن رجوع کنید.

4- مسئولیت پذیری

بر کسی پوشیده نیست که یکی از مهمترین ویژگی های افراد موفق در هر کاری، مسوولیت پذیری آنهاست. وقتی شما مسوولیت چیزی را می پذیرید یعنی قبول دارید که اشتباهی رخ داده و شما با جبران آن اشتباه می توانید دفعه بعد موفق شوید، اما اگر مسوولیت را نپذیرید و دیگران را مقصر بدانید، آنگاه به ضمیر ناخوداگاه تان میگویید چون من مقصر نیستم و ایراد از دیگران هست پس من نمی توانم کاری برایش انجام دهم و اینطوری خودتان را از موفق شدن دور می کنید. حواستان باشد همان طور که در موفقیت هایتان به خودتان افتخار می کنید، در شکست ها هم باید مسوولیت اشتباهات را بپذیرید.

5- صبور بودن

آدم های موفق به خوبی می دانند که موفقیت یک شبه حاصل نمی شود بلکه نتیجه یک پروسه منطقی هست که همراه با پشتکار فراوان و در گذر زمان ایجاد میشود، اما معامله گرهای آماتور دنبال سودهای عجیب غریب هستند تا یک شبه جبران کنند همه آنچه را که طی سالیان سال بدست نیاورده بودند…. اگر در موقع معامله واقع بین نباشید، اگر بیشتر از آنچه که باید، ریسک کنید، و یا اگر تارگت های سود عجیب و غریب متصور باشید، یا خیلی زود با ضرر بازار را ترک می کنید، یا سودهای بدست آمده شما را راضی نمی کنند و سرخورده می شوید. معامله گری و سرمایه گذاری هم مثل هر کار دیگری نیاز به صبوری دارد تا بتوانید با استفاده از بهره مرکب و سرمایه گذاری سودهای تان به رقم های خیلی بزرگی برسد. پس یادتان باشد سود خیلی بزرگ در گذر زمان و از راه سرمایه گذاری اصولی کسب می شود.

6- نا امید نشدن در مواجهه با شکست ها

آدم های موفق در هر کاری، بارها طعم شکست را چشیده اند تا سرانجام با برطرف کردن ضعف ها توانسته اند به موفقیت برسند. در معامله گری هم همین هست، اگر انتظار دارید یک کتاب بخوانید یا یک دوره کلاس بروید و بعد شروع کنید از بازار پول پارو کنید، این انتظار واقعی نیست. واقعیت این است که شما در خیلی از معاملات ضرر می کنید و باید کسی باشد تا معاملات شما را بررسی کنید و اشکالات شما را بگوید تا از آن اشتباهات درس بگیرید. قطعا اگر از خطاهایتان درس بگیرید خیلی زودتر به موفقیت دلخواهتان خواهید رسید. این یکی از اصول اساسی ما در مجموعه آموزش بورس هست که اینقدر با دانشجوهایمان تمرین می کنیم و معاملات آنها را بررسی و رفع اشکال می کنیم تا تمام ایرادات و ضعف هایشان برطرف شود و به موفقیت برسند. اینطوری مسیر موفقیت خیلی سریع تر و کوتاه تر خواهد شد.

7- رشد شخصی و یادگیری دائم

آدم های موفق همیشه دنبال رشد و بهتر شدن هستند. چه در زندگی چه در کسب و کار و چه در معامله گری، مطالب زیادی برای یاد گرفتن وجود دارد، پایانی برای علم نمی توان متصور بود و افراد موفق این را به خوبی می دانند. خیلی ها سعی می کنند ماهی یک کتاب جدید بخوانند. فکرش را بکنید، اگر ماهی یک کتاب بخوانید بعد از 2 سال شما 24 تا کتاب جدید خوانده اید،

مدیریت سرمایه خرد و کلان
یک کسب و کار ایده‌آل، کسب و کاری است که بازدهی بالایی نسبت به سرمایه‌اش ایجاد می‌کند و سرمایه زیادی را برای آن بازدهی‌های بالا اختصاص می‌دهد. چنین کسب و کاری به یک ماشین سود مرکب تبدیل می‌شود.
«وارن بافت»
موسسه کارآفرین آوای مشاهیر شما را به تماشای آموزش های بورسی رایگان دعوت می نماید.

مشاوره

مشاوره رایگان
درخواست مشاوره
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره پشتیبانی ITT شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
اگر میخواهید همین الان ثبت نام کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره طلایی
درخواست مشاوره
پس از مشاوره رایگان و تعیین سطح ، 15 دقیقه مشاوره طلایی با متخصصین بازار سرمایه جهت سرمایه گذاری با پردخت وجه زیر امکان پذیر میگردد.
اگر میخواهید همین الان ثبت نام کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید

پیش نیاز ITT
پیش نیاز ITT
لطفا دوره رایگان معرفی معامله گر منضبط را تماشا کرده تا از سطح این دوره مطلع شوید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دوره رایگان معامله گر منضبط بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دوره ابزارهای معاملاتی من

احتراما ، نظر به درخواست های مکرر همراهان و مخاطبان عزیز مشاهیری، برای اولین بار در ایران دوره آموزشی ابزارهای معاملاتی من در مدلی طراحی و برنامه ریزی شد که عزیزان در هر نقطه ای از ایران بتواند به صورت فشرده طی 3 ماه و با سرمایه ای به مراتب پایین تر از دوره های تمام حضوری از مطالب و مباحث کاربردی آن بهره مند شود این دوره برای همه تریدرها و افرادی که تازه وارد بازار مالی شده اند و لازم دارند تا بدانند چطور عملکرد موثری را با استراتژی های موفق داشته باشند پیشنهاد می شود

از مزایای این دوره بهره مندی کامل از تمام مباحث دوره تفکر استراتژیک و معامله گر منضبط بصورت حضوری و آنلاین خواهد بود.

ثبت نام آنلاین دانش پذیران مشاهیری
ثبت نام دوره آنلاین پشتیبانITT با تخفیف ویژه برای دانش پذیران شرکت کننده در دوره های قبلی ما با مبلغ 9،900،000 تومان می باشد.
جهت ثبت نام  بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت نام آنلاین دانش پذیران جدید مشاهیری
ثبت نام دوره آنلاین پشتیبانITT  برای دانش پذیران جدید با مبلغ 12،800،000تومان می باشد.
جهت ثبت نام  بر روی دکمه زیر کلیک کنید