درخواست مشاوره تماس

جشنواره

تجربیات و پالس های الکتریکی انرژی { معامله گر منظم پارت 2}

تجربیات وپالس های الکتریکی انرژی
account_circle معین تقی زادهaccess_time 4 نوامبر 2019

ارزش :

افراد از طریق راه های خاصی خودشان را بیان می کنند که سیستم های بسیار پیچیده ای از وابستگی ایجاد می کند.  من« ارزش» را به عنوان درجه اهمیت نسبی و یا پتانسیل چیزی در برآوردن نیاز تعریف می کنم.

در محیط معاملات، پیامدهای تصمیم های شما فوری است . شما را مجبور به تغییر هر چیزی به جز ذهن تان می کند. قدرت شما برای بدست آوردن نتایج بیش تری از معاملات  بورس در میزان انعطاف پذیری روانی شما می باشد.

هدف موسسه کار آفرین آوای مشاهیر:

اینها  پرسش هایی هستند  که سعی شده در این مقاله در  موسسه  کار آفرین  آوای مشاهیر  در راستای   آموزش  بورس  در  شیراز  بطور  مختصر  پاسخ  داده  شوند . پس تا پایان با ما همراه باشید . تجربیات وپالس های الکتریکی انرژی

اعتقاد:

اثر ترس بر رفتار یک شخص کاملا بدیهی است . هرگونه تحرک شخص را کاملا محدود می کند. اگر شما به درستی نمی توانی معاملات  بورس خود را اجرا کنید . حتی زمانی که احساس می کنید بهترین فرصت را بدست آورده اید . دلیل آن اینست که شما نمی توانید خود را از خاطرات درد آلود گذشته رها کنید .  همچنین شما هنوز به خودتان در انجام دادن عمل مناسب در هر شرایط اعتماد ندارید. اگر به خودتان اعتقاد داشتید . هیچ احساس ترس یا بی تحرکی نداشتید.

اگر شما یک فرصت را بر اساس تعریف خود یا شرایط  بازار بورس  شناسایی کنید  . برای اجرای معامله از آن فرصت استفاده نکنید . چه چیزی شما را متوقف می کند؟ در ذهن من تنها احتمال دو دلیل وجود دارد . شما از ترس شکست خوردن مردد شده اید و یا در حال مبارزه با یک سیستم باور (ارزش) هستید .  به شما می گوید سزاوار به دست آوردن پول نیستید. در غیر این صورت شما بر مبنای ادراک تان عمل می کردید.

انواع تغییراتی که دارید به دو دسته زیر تقسیم می شود: اول، شما برای وفق دادن راحت تر خود با تغییراتی که بازار  بورس به طور دائم در مقابل شما قرار می دهد . نیاز به آموختن بعضی از مهارت های پیچیده روانی دارید. شما نیازمند خنثی سازی بعضی از باورهای فرهنگی معمول در مورد موفقیت هستید . باورهایی که پتانسیل تحريف اطلاعات بازار را دارند .دوم، به احتمال زیاد نیاز دارید هر گونه آسیب روحی که از فعالیت های گذشته خود متحمل شده اید را ترمیم کنید. هرگونه آسیب روحی ظرفیت شما را برای اجرای معاملات درست کاهش می دهد.

محیط روانی :

محیط روانی جایی است که تمام اطلاعات حسی از محیط فیزیکی که به عنوان یک نیرو بر چشم ها، گوش ها، بینی، زبان و لامسه ما تأثیر می گذارد، مرتب، طبقه بندی، برچسب گذاری، سازمان دهی و ذخیره می شود.

همان طور که می دانید، انرژی در محیط فیزیکی هیچ فضایی را اشغال نمی کند . زیرا هیچ چیزی را نمی تواند جابه جا کند. این ویژگی بدون فضا ، بودن انرژی، کیفیت بدون بعد بودن انرژی را نمایان می کند.

مثلاً ماهیت آرزوهای ما نیز بیانگر مشخصه بدون بعد بودن است.

چیزهایی که ما خواندیم معمولا با سرعت فراموش می شود .  زیرا آنها تأثیر بسیار کمی در محیطی که ما هستیم یا حس می کنیم دارند. کلمات چاپ شده در یک صفحه تأثیر بصری خیلی کمی در رابطه با فعالیت برای کسب تجارب طبیعی بیشتر خواهد داشت.

پالس های الکتریکی :

تجربیاتی که حاصل تعامل ثابت با محیط است تبدیل به پالس های الکتریکی انرژی خواهد شد. پالس های الکتریکی انرژی، تجارب را با شارژ الکتریکی حمل می کنند. یک شارژ بسته به نوع

اثرات محیط بر حواس ما می تواند مثبت یا منفی باشد.

تلقین :

انرژی مثبت تمایل به توسعه یافتن دارد. این ارتقا رشد روانی با یادگیری، توسط ایجاد یک حس اعتماد به نفس یا تلقین به خود ، منجر به پیشرفت در کاوش ها و کشف ناشناخته ها می شود.

نتیجه مستقیم یک تجربه دردناک ایجاد یک انرژی منفی در حافظه است . به نوبه خود باعث ایجاد و تداوم یک چرخه ترس می شود.

به نظر می رسد ارتباطات یکی از ویژگی ها طبیعی نحوه تفکر ما است. مغز ما مانند سیم هایی است که به صورت اتوماتیک صورت های مشابه اطلاعات محیطی را با هم مرتبط می کند.

ما از دو راه این کار را انجام می دهیم. اول، میل طبیعی برای برچسب زدن به مردم و اشیا بر اساس برخی از ویژگی های برجسته آن ها . سپس دسته بندی کردن آنها در قالب گروه های ارتباطی. سپس آن گروهها را بر اساس جنس، رنگ مو، رنگ پوست، شغل، وضعیت اقتصادی، زمینه های آموزشی و نظایر آن ها دسته بندی می کنیم.

دومین روش، برقراری ارتباط حسی با برخی رویدادها است. ما به طور خودکار با هر چیزی که می بوبیم، مزه می کنیم، می شنویم و یا می بینیم، با همان کیفیت انرژی اولین تجربه ارتباط برقرار می کنیم.

برای دانستن ادامه این مقاله با موسسه کارآفرین آوای مشاهیر همراه باشید .

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

[…] این تفاوت که در بازه‌ای کوتاه‌مدت می‌توانید از سود سرمایه‌گذاری بلندمدت استفاده […]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.