درخواست مشاوره تماس

جشنواره

دوره معامله گری طلا

این دوره چه کمکی می تونه به من بکنه ؟

دوستانی که این مدت با من همراه بودند ،. کاملا با دوره ما آشنایی دارند , .و می دانند که هدف موسسه آوای مشاهیر فروش آموزش نیست .و هیچ گاه برای ثبت نام .در دوره ها از جملات دروغ با ترید پولدار شوید  ،. با ترید ثروتمند شوید  ،. استفاده نکردیم. چرا که ترید اصلا بازی یا قمار یا شرط بندی نیست ،. ترید یک مهارت است .یک تریدر غیر ممکن است .که ضرر نکند ،. در این دوره یادتون میدم که استراژی داشته باشید ، .متفاوت باشید .

save سود؟

که بتوانید تعداد سودهایتان از ضررهایتان بیشتر باشد . تصمیم بگیر به یک تریدر قوی و حرفه ای تبدیل بشی  ، .از همین حالا هدفت را مشخص کن و تصمیم بگیر. که یک مهارت یا شغلی رو برای خودت انتخاب کنی. که در هر جای دنیا که هستی با لپ تاب خودت به درآمد برسی .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

شما در این دوره حتی اگر هیچ دانشی از ترید نداشته باشید .در آخر این دوره به یک ترید حرفه ای تبدیل می شوید . ترید یک شغل و مهارت است .و شما با پرداخت این مبلغ کم و شرکت در ابن دوره آنلاین یک شغل دارید. و یک مهارت یاد می گیرید .

آشنایی با بازار جهانی

شما در این دوره با بازارهای مالی جهانی آشنا می شوید . اصلاحات بازار و ترید رو به خوبی یاد می گیرید ، .تحلیل تکنیکال و فاندامنتال تا چند اندیکاتورهای مهم و سایت های. بررسی فاندامنتال را یاد میگیرید.

اصول مدیریت ریسک

مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه یک اصولی دارد .، که این دو موضوع راز موفقیت یک تریدر است ،. کامل با آن آشنا می شود .اندیکاتور های مهم برای تحلیل های تکنیکال را یاد خواهید گرفت . شما در این دوره با تحلیل الیوت و روش های استراتژی معامله گرهای بزرگ آشنا خواهید شد . با تمرین های هفتگی جسارت ، انتخاب  و تصمیم به موقع را به شما آموزش می دهیم .در ترید همه ضرر می کنند .ولی راز یک تریدر واقعی این است میزان سود از میزان ضررهایش بیشتر است .

درس های دوره معامله گری طلای جهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر. از دوره معامله گری طلا که برای نخستین بار در موسسه آوای مشاهیر در ایران در حال آموزش است به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

دوره معامله گری اسطوره طلا

ما در کنار شما هستیم تا، در بازارهای سرمایه، اصول سرمایه گذاری و معامله گری را با آموزش، افزایش آگاهی و تحلیل بازارهای سرمایه ایران و جهان اجرایی کنیم.

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.

استاد تغییر باشیم، نه قربانی تقدیر …

موسسه آوای مشاهیر پرچمدار ترید در ایران، با ما همراه باشید.

از کجا شروع کنم؟

دوره جامع نوابغ بورس

دوره معامله گری طلا

دوره نوابغ توربو