درخواست مشاوره تماس

جشنواره

استراتژی معامله گران لاکپشتی

account_circle Adminaccess_time 20 ژوئن 2021

معامله گران لاکپشتی

صبر کنید ، معامله گران لاک پشتی؟ خیر.

این نام عجیب و غریب هیچ ارتباطی با سرعت انجام معاملات ندارد.

معمولا ایده های بکر در وسط مباحث متولد می شوند .و طرح آموزش معامله گران مبتدی نیز جز این نبود.

آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

معامله گر هوشمند ” I TRADING TOOLS

وقتی بخواهید در بورس تبدیل به یک معامله گر هوشمند شوید. باید در تمامی مهارت های مربوط به آن به توانایی دست یافته باشید.آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

شما می‌توانید. با استفاده از تحلیل بنیادی، .تحلیل تکنیکال .و رفتارشناسی .درک صحیحی از بازار بورس داشته باشید. عملکرد معامله گر هوشمند را در اختیار شما قرار داده ایم.معامله گر هوشمند با مدیریت سرمایه و ریسک به مهارت کسب درآمد. با عبور از مرز علم باوری. به عملگرایی رسیده است.

آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

ایده معامله گران لاکپشتی کجا شکل گرفت؟

در واقع در بحبوحه بحث میان ریچارد دنیس و ویلیام اکهاردت بود که ایده چنین طرحی شکل گرفت. این دو از معامله گران با تجربه بورس کالای آمریکا بودند. آنها در خصوص اهمیت مهارت و تجربه در معامله بحث های مفیدی مطرح کردند. دنیس معتقد بود که او می تواند مردم را طوری آموزش دهد .که تبدیل به معامله گران بزرگی شوند.

از نظریه ژنتیک تا آزمایش واقعی؟

با این حال دوست او یعنی اکهارت معتقد به قدرت ژنتیک و غریزه فرد بود. برای حل این اختلاف ، تبلیغات عظیمی در نشریه های وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز رخ داد. این دو 23 نفر را برای آزمایش و بررسی انتخاب و از آنها دعوت کردند.آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

مشاوره و ثبت نام آنلاین
درخواست مشاوره
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره آنلاین پشتیبانی ITTشماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
اساس معامله گران لاکپشت؟

تا با مبالغ پایین در بورس شیکاگو به معامله بپردازند. و اینگونه شد که ، این معامله گران لاک پشت ها نامیده شدند. شما احتمالاً عبارت لاک پشت را از کتاب راهبردهای معاملاتی کوتاه مدت اثر لورنس کانورز و لیندا راشکه به یاد دارید.آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

در واقع ، نویسندگان این کتاب بر اساس مطالعات و بررسی نتایج شیکاگو سیستمی به نام سوپ لاک پشت تدوین کردند. استراتژی معاملات لاک پشتی | موسسه کارآفرین آوای مشاهیر | آموزش بورس آنلاین حال بیایید به استراتژی ساده ای که میلیونرهای ما به معامله گران لاک پشتی آموزش دادند بپردازیم:

اساس معامله گران لاکپشت؟

تا با مبالغ پایین در بورس شیکاگو به معامله بپردازند. و اینگونه شد که ، این معامله گران لاک پشت ها نامیده شدند. شما احتمالاً عبارت لاک پشت را از کتاب راهبردهای معاملاتی کوتاه مدت اثر لورنس کانورز و لیندا راشکه به یاد دارید.

در واقع ، نویسندگان این کتاب بر اساس مطالعات و بررسی نتایج شیکاگو سیستمی به نام سوپ لاک پشت تدوین کردند. استراتژی معاملات لاک پشتی | موسسه کارآفرین آوای مشاهیر | آموزش بورس آنلاین حال بیایید به استراتژی ساده ای که میلیونرهای ما به معامله گران لاک پشتی آموزش دادند بپردازیم:

قوانین استراتژی لاک پشتی:

چه چیزهایی را با این استراتژی می توان معامله کرد؟

ترجیح لاک پشت ها بر معامله بر روی بازارهای با نقد شوندگی بالا است. بنابراین ، شما می توانید جفت ارز های اصلی ، کالاها (نفت ، طلا ، نقره) یا حتی شاخص های آتی سهام از جمله SP500 ، DAX30 را برای معامله انتخاب کنید.

 در چه بازه زمانی باید معامله کرد؟

برای شناسایی زمان مناسب ورود ، معامله گران باید در بازه های زمانی روزانه ترید کنند.

 چگونه باید یک معامله باز کرد؟

جادوی استراتژی لاک پشتی بر یک فرمول ساده استوار است:

روندها + شکستها = سود.

به طور کلی ، لاک پشت ها دنباله روی روند ها بوده و ایجاد شکست ها را فقط نظاره می کردند.آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

بعد از ایجاد شکست به سمت بالا یا پایین. لاک پشت ها معامله خرید یا فروش را باز می کردند. و تا زمانی که روند پر قدرت باقی می ماند، معامله خود را همچنان باز نگه می داشتند. قابل پیش بینی است .که آنها معامله خرید خود را در شکست صعودی باز می کردند .و در صورت ایجاد شکست به سمت پایین اقدام به فروش می کردند. آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

2 سیستم برای این بازار وجود دارد

1.سیستم کوتاه مدت بر اساس شکست 20 روزه.

لاک پشت ها وقتی وارد بازار می شدند .که قیمت حد پایین یا حد بالای 20 روزه را شکسته باشد.

نحوه تایید شدن این شکست اینگونه بود. که قیمت باید 1 پیپ بیشتر از حد بالا و حد پایین 20 روزه قیمت زده می شد. ورود در شکست 20 روزه تنها درصورتی انجام می شد .که شکست قبلی با موفقیت انجام نشده باشد. این اعتقاد قانون تضاد خوانده می شود .و به این معناست که مردم در چنین مواقعی انتظار دارند .که همان اتفاق مجدد رخ دهد. حد ضرر برای معاملات خرید کف دوره 10 روزه و برای معاملات فروش سقف دوره 10 روز است.

 

2.سیستم بلند مدت بر اساس شکست 55 روزه

از این الگو زمانی استفاده می شد .که یک معامله گر دنباله روی روند های بزرگتر بازار بود .

استراتژی معاملات لاک پشتی در زمان خود انقلابی بود .و نشان داد .که لازمه کسب درآمد از ترید کردن. داشتن تخصص و انواع و اقسام مهارت ها نیست.

با این حال بهتر است .همچنان صبور بود .و تا جاییکه ممکن است تاییدهای بیشتری از این استراتژی جمع کرد. در حال حاضر بازارها نسبت به قرن بیستم متلاطم تر هستند. بنابراین باید توجه داشت که امروزه سرمایه گذاری مستلزم اخذ تصمیمات منطقی است.

موسسه کارآفرین آوای مشاهیر افتخار خود می داند. در راستای گسترش دانش بازار سرمایه و بازار بورس آموزش های رایگان بسیاری در پایگاه های مجازی خود قرار داده است,. با ما همراه باشید. اگر نیاز به راهنمایی رایگان دارید.اطلاعات بیشتر پکیج های آموزشی به همراه کوچینگ رایگان آموزش بورس در معامله گری و سرمایه گذاری. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره 07136398831، 09056119981 خانم محمدی تماس بگیرید.

اولین دوره پشتیبان آموزش بورس” I TRADING TOOLS “

“ابزار معاملاتی من” اولین پکیج پشتیبان آموزش بورس آنلاین. که از ابزارهای معاملاتی مناسب تشکیل شده است.

در کنار آموزش های تخصصی Elliot wave و Price action در قالب یک دوره آموزش بورس آنلاین به شما کمک می کند. با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، گواهی سپرده سکه طلا، بورس جهانی طلا و سهام بین‌الملل ) به مهارت ثروت ساز دست پیدا کنید.

دوره ” ITT ” عملاٌ برای ساخت و سازماندهی ذهن شماست. جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تدوین و در اختیار همراهان مشاهیری قرار گرفته است.

تنها چیزی که برای یک عمر سرمایه‌گذاری موفق نیاز دارید. تعدادی برگ برنده است .تا مثبت‌های آن سرمایه‌گذاری‌های موفق، منفی‌های سرمایه‌گذاری ناموفق را پوشش دهد.آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

«پیتر لینچ»

موسسه کارآفرین آوای مشاهیر افتخار خود می داند. در راستای گسترش دانش بازار سرمایه و بازار بورس آموزش های رایگان بسیاری در پایگاه های مجازی خود قرار داده است, با ما همراه باشید.آموزش بورس از صفر تا صد. ( آموزش بورس آنلاین و حضوری .)( کلاس آموزش بورس در شیراز،آموزش بورس صفر تاصد.)

@avayemashahir_business
@avayemashahir_business

مشاوره و ثبت نام آنلاین
درخواست مشاوره
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره آنلاین پشتیبانی ITTشماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.