درخواست مشاوره تماس

جشنواره

کد به کد در بورس به چه معناست؟

account_circle مدیریت سایتaccess_time 15 دسامبر 2020

معنی جمله کد به کد در بورس اوراق بهادار چیست؟

افرادی که در بورس با کد حقیقی .( کدی که برای یک شخص با هویت معمولی و در واقع سهامدار عادی در بورس اوراق بهادر ) فعال هستند. تعداد بسیار زیادی را شامل می شوند .و هرسهم ممکن است .چند سهامدار حقوقی داشته باشد. از دلایل کد به کد کردن، فریب دادن خریداران و فروشندگان و جا به جایی سهم در بورس برای حرکت مثبت یا منفی در سهم است. هر کدام از حقیق ها در بورس اوراق بهادار معمولاٌ چندین. کد حقیقی نیز دارند .و سهام را از کد حقیقی به حقوقی و بالعکس رد و بدل می کنند.

با دانش تابلو خوانی می توانید انجام کد به کد را تشخیص دهید، .کد به کد یکی از روش هایی است که شما می توانید. سهام دار ها را فریب دهید پس زمانی که کد به کد تشخیص داده شود .سهم در بورس اوراق بهادار به راحتی می تواند روند حرکت خود را تغییر دهد.

پس کد به کد گردن چیست؟

معمولاٌ حقیقی ها چند کد حقیقی هم دارند .که شما با می توانند با کدهای در اختیار در بورس اوراق بهادار به خریدهای خود در بورس ادامه دهند،. وقتی حقوقی با کد حقوقی در بورس اوراق بهادار شروع به خرید می کنند .می تواند شسیگنال خرید در سهم مورد نظر در بورس اعلام گردد.

فرض کنید .شما در مجموعه یک کالاو در حالت فعالیت هستید. ( سهامی که مثلاٌ مربوط به گروه  سهام فولاد باشد. )

حالا در یکی از کارخانه ها سهام به صورت خاصی میزان خرید آن افزایش پیدا کرده است. در یک روز خاص و تشخیص آن بسیار راحت است.

تفاوت کد به کد با معاملات بلوکی در چیست؟

معاملات بلوکی کارمزد ندارد. اما در کد به کد معامله گرانی که در اینجا فراد حقیقی ثبت شده اند .ولی در واقع  افراد حقوقی هستند .باید کارمزد معاملاتی پرداخت کنند البته فراموش نکنید .که کارمزد یک ونیم درصدی قطعاٌ با سودی که از طریق کد به کد برای سهامدار حقوقی ایجاد میکند .کارمزد زیادی در بورس احتساب نمی شود. و در بورس اوراق بهادار با میزان نوسانی که بورس در یک روز می تواند انجام دهد. این سود به شدت قابل برگشت است .

سهامدار حقوقی

و حتی چندین برابر کارمزد. فقط در یک روز معاملاتی سهامدار حقوقی که از یک سری مطالب اطلاع دارد .که افراد حقیقی ندارند می تواند به راحتی سهمی که در جهت نزول بوده است. را به صعود جا به جا کند و سودهای چشمگیری را از بازار بورس بردارد.فراموش نکنیم. که هدف از معاملات بلوکی در بازار بورس  اوراق بهادار شاخص سازی .و هدف از معاملات کد به کد اهداف خاصی هست. فرق دیگر معاملات بلوکی با کد به کد در بورس در این است .که کل معاملات بلوکی در چند ثانیه می تواند رخ دهد .

اما معاملات کد به کد چندین معامله که می تواند در ساعت های مختلفی رخ دهد در بورس اوراق بهادار.

فیلتر نویسی

فیلتر نویسی یکی از ابزاری است. که به راحتی درک از تابلو خوانی در بورس اوراق بهادار می تواند. به شما کمک کند .با استفاده از فیلتر نویسی می توانید مشخص کنید. که هر کدام از سهام در بازار بورس. در یک دور.ه زمانی خاص چقدر حجم خورده اند.حجم های نامتعارف را به دقت به شما در بورس اوراق بهادار نشان خواهد داد .پس یک ابزار بسیار کار آمد در بورس اوراق بهادار با  فعالان بازار به حساب می آید .که میزان خریدهاو فروش حقیقی و حقوقی در بورس اوراق بهادار در طول مدت زمان های مشخصی که ما مورد نظرمان است. را به ما  در بورس اوراق بهادار نشان می دهد .

فیلتر نویسی در بورس اوراق بهادار پس شما با درک درست از فیلتر نویسی می توانید اطلاعات جامعی را از بازار بورس اوراق بهادار داشته باشید.

کجا فیلتر نویسی انجام بدیم؟

در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس اوراق بهادار با علامت اختصاری www.tsetmc. com توانایی فیلتر نویسی .برای شما محیا شده است .که به راحتی می توانید برای انجام فیلتر مربوطه در بازار بورس اوراق بهادار اقدام کنید.

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.

چطور فیلترنویسی انجام بدیم؟

برای استفاده از گزینه فیلتر نویسی در بازار بورس بعد از رفتن به سایت شرکت مدیریت فناوری بورس اوراق بهادار شما می توانید. در بخش دیدبان بازار بروید و از آنچا گزینه فیلتر نویسی را می بینید .حالا فقط کافیست که .فیلتر مورد نظر خودتان در بورس اوراق بهادار را در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس ایران وارد کنید. و به راحتی تمام اطلاعات را می توانید با کد csv از سایت بورس اوراق بهادار خروجی بگیرید. در سایت tsetmc راهنمای استفاده از بخش فیلتر نویسی را دریافت کنید و استفاده کنید.

موسسه آوای مشاهیر به خود می بالد. که اطلاعات بسیار مناسبی را به صورت رایگان بین افراد مشتاق در بازارهای بورس مختلف ارائه میکند .و از شما خواننده محترم می خواهد .پس از پایان مطالعه این مقاله دیدگاه خود را با افراد دیگر در این صفحه به اشتراک بگذارید.

از کجا شروع کنم؟

دوره جامع نوابغ بورس

دوره معامله گری طلا

دوره نوابغ توربو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.