درخواست مشاوره تماس

جشنواره

ساده بودن جرم محسوب میشود

موسسه کارآفرین آوای مشاهیر
account_circle معین تقی زادهaccess_time 7 می 2020
سادگی:

از دید من سادگی جرم محسوب می‌شود، یعنی باید یک سازمان ساده ­یاب تاسیس شود و تمام انسان­‌های ساده را شناسایی و به زندان مخصوص آنان ببرند. انسان های ساده، گرگ درون انسان­‌های دانا را فعال می­‌کنند و از آنان کلاه­بردار و شیاد و … می­‌سازند.

موسسه کارآفرین آوای مشاهیر

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

اینها پرسش هایی هستند که سعی شده در این مقاله در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده است . به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.

مثال:

به عنوان مثال در کشور ما ایران اگر جمعیت کثیری از مردم ساده نبودند، عده­ ی زیادی از انسان­‌های باهوش به جای اینکه کلاه­بردار شوند دست به تولید می­‌زدند و کارآفرینان فوق‌العاده‌­ای می­‌شدند که می‌توانستند چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درآورند، اما حیف که انسان­‌های ساده راه سریع­‌تری برای پولدار شدن پیش روی آنان قرار دادند.

برگردیم به بحث زندان­ انسان­‌های ساده، در این زندان‌ها باید به جای کار اجباری در معادن، مطالعه اجباری در کتاب­خانه‌ها را برای زندانیان اجرا کرد. زندانیان باید آنقدر کتاب بخوانند که دیگر گرگ درون کسی را روشن نکنند و بعد درمان کامل سادگی، از زندان آزاد و به آغوش خانواده و جامعه برگردند.

گرگ درون آدم­‌ها:

از دید من که امیدوارم برداشت سیاسی از آن نشود، کارخانه ساده­ سازی مردم در ایران، مدارس و دانشگاه­ ها هستند، تماما در طول تحصیل دانش­ آموزان ساده بودن را آموزش می­ بینند و وقتی از دانشگاه خارج می‌شوند آماده فعال کردن گرگ درون آدم­‌های دانا هستند

کلاه­برداری:

در انتها باید گفت اگر یک انسان ساده تغییر کند، یک گرگ مجبور به تغییر خواهد بود چون نمی‌­تواند کلاه­برداری کند، و اگر یک گرگ تغییر مسیر دهد، یک کارآفرین ساخته خواهد شد و اگر یک کارآفرین ایجاد شود، اقتصاد کشور فعال خواهد شد.

نتیجه گیری

می­‌رسیم ساده بودن بسیار جرم سنگین‌­تری از کلاه­برداری است، چون انسان­‌های ساده، کارخانه ساخت کلاه­برداران هستند.

نظرات خود را درباره این مقاله با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.