درخواست مشاوره تماس

جشنواره

کلاس آموزش بورس در شیراز

آموزش بورس از صفر تا صد ( آموزش بورس آنلاین و حضوری) دوره ها آموزش بورس _ کلاس آنلاین آموزش بورس_کلاس آموزش بورس در شیراز

تا بحال شده فكر كنيد چه زمانهاي زيادي در زندگيتون وجود داره كه ميتونيد آموزش هاتون رو در اون ساعتها تماشا كنيد مثلا در حال تماشای برنامه ای هستی که میدونی داره وقتت رو از بین میبره يا انجام امور روزمره که فکرتون آزاد هست و فقط کاری فیزیکی انجام میدید ؟!!

معامله گر منضبط

پكيج آموزشي معامله گر منضبط پایه و ابزاری مناسب برای ایجاد عادت‌های خوب در كسب و كار معامله گری، نظیر نظم و انضباط در معاملات، شکوفایی استعدادهای معامله گری، نوشتن استراتژي معاملاتی درست در بازارهای بورس، پيش برد معاملات صحيح در معاملات در بورس است. همچنین این پكيج آموزشي راهی برای توانمندسازی شما در انتخاب های آگاهانه برای گذر از بحران های مالی است.

موسسه آوای مشاهیرفعال در بازارای سرمایه بهت كمك ميكنه دانشگاه رو به خونه بياري. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

همراه مشاهیری سلام

با تماشا کردن فایلهای ویدیویی و دیدن فیلم های آموزشی رایگان میتونید .از گذر زمان به نفع خودتون استفاده کنید و شغل جدیدی را آموزش ببینید .و بعد از آموزش های بازار بورس، (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد) گروه کوچینگ به مدت 15 جلسه تحلیل معاملات همراه شماست. تا به سوالهای ضروری شما پاسخ داده و شما را در مسیر صحیح بهره بردن از آموزشهای صحیح موسسه آوای مشاهیر راهنمایی کند.

نکته

جالبه بدونید پکیج آموزشی معامله گر منضبط هر ماه به روز شده .و شما میتوانید از آموزشهای بازارهای سرمایه و مدل های معامله گری به سبک جهانی آن بهره مند شوید.
موسس آوای مشاهیر از شما همراهان می خواهد با مشاوران ما از طریق مشاوره رایگان در تماس (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)باشید.

اشنایی با سرمایه گذاری

زمانی که می‌خواهید. وارد یک سرمایه گذاری جدید شوید،. باید در مرحله اول با آن کاملا آشنا شوید. این آشنایی باید موجب شفافیت و واضح شدن دیدگاه و درک شما از آن سرمایه گذاری شود.
اولین و مهمترین گام موفقیت .در ورود به بازار بورس درک شفاف تمام زوایای تحلیلی این بازار می‌باشد. این گام تحلیلگری اگر به درستی انجام شود می‌تواند میزان هماهنگی بورس با روحیات شخصی شما را برای انتخاب آگاهانه، مشخص کند. موسسه آوای مشاهیر شما را دعوت می کند به تماشای کلیپ آموزش رایگان اهداف سرمایه گذاری یا تریدری ؟ (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد).

رایگان

در همین راستا موسسه آوای مشاهیر جلسات آموزش رایگان و معرفی نحوه معامله گری در بازار بورس را جهت آشنایی شما همراهان مشاهیری برای شما منتشر می کند و شما با مراجعه به صفحه تلویزیون بورس در سایت موسسه آوای مشاهیر می توانید آموزش های رایگان را تماشا کنید شغل جدیدی را آموزش ببینید و از گذشته خوتان بهتر باشید، همچنین جلسات آموزش رایگان معاملات در بورس را تماشا کنید . جهت مشاوره رایگان به شما عزیزان انتشار می یابد. در این جلسات سعی می‌کنیم بازار بورس را برای همگان شفاف کرده تا بتوانند بورس را همان‌گونه که هست، مشاهده کنند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد).

ما در موسسه آوای مشاهیر مسیر موفقیت صحیح در بورس را به یک دانش تبدیل کرده و نام آن را “دوره جامع نوابغ” نامیده‌ایم برای دیدن آموزشی رایگان در بورس در کلیپ موفقیت مالی چیست ؟ تماشا کنید که معامله گر کیست؟

از اینکه اهداف سرمایه گذاری یا تریدری را دنبال می نمایید موسسه آوای مشاهیر پرچمدار تریدر در ایران، مفتخر است آموزش رایگان را به علاقمندان ارایه می نمایید. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

ادامه مطالب جنبه آموزشی دارد.

همه چیز درباره یونیک فاینانس؟(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

این روزها بازار فعالیت و سرمایه گذاری در بازار های مالی بسیار داغ است .و افرادی با توجه به وضعیت کاهش ارزش مداوم ریال تصمیم به سرمایه گذاری در بازار های مالی خارجی و دلاری را می گیرند هم بسیار زیادند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد).

یکی از شرکت هایی که شخصا بارها تبلیغات و دعوت افراد مختلف و دوستان را درباره آن دیده ام، یونیک فاینانس میباشد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد).
به زبان ساده ادعا می کنند که یونیک فاینانس کارگزار بازار های بین الملل میباشد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد).

اما این ادعا چه قدر صحت دارد؟(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد).

یونیک فاینانس

یونیک فاینانس در سال ۲۰۰۱ در زوریخ سوئیس به ثبت رسیده .(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
این شرکت فعالیت آزمایشی خود را در سال ۲۰۱۶ و فعالیت رسمی خود را از سال ۲۰۱۷ آغاز کرده. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
بر خلاف اینکه برخی از افراد سرمایه گذاری در یونیک فایننس را با بورس بین الملل یکی می کنند،. باید بگوییم بورس بین الملل بزرگ ترین بازار مالی دنیاست .که به صورت آنلاین فعالیت می کند و اصولا فعالیت در بازار بین الملل نیازمند دانش و اطلاعات و تجربه چند ساله میباشد و اصولا هیچ ارتباطی با این قبیل شرکت ها ندارد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

سرمایه گذاران از اروپا و آمریکا. حقیقت یا سوء تفاهم؟

از دیگر ادعا های این شبکه ، سرمایه گذاری مردم کشور هایی مثل آمریکا میباشد! (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
و برگ این ادعا تصویر آمار بازدید کننده های وب سایت این شبکه هرمی میباشد. که یک تصویر از وب سایت الکسا می باشد! (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
حتما می پرسید پس دلیل وجود بازدید کننده ها از آمریکا و حتی اروپا چه چیزیست؟(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
یک دلیل ساده دارد و آن هم فیلتر بودن وب سایت یونیک در ایران است.در نتیجه کاربران با استفاده از فیلتر شکن های آمریکا و اروپا به این وب سایت متصل می شوند. و آمار بازدید آن از آمریکا و اروپا ثبت می گردد !

درواقع این شرکت که احتمالا مدیران ایرانی هم دارد. ساخته شده برای کشوری مثل ایران که اگر حقی از مردمش توسط این شرکت ها خورده شد. دستشان به جایی بند نباشد و نمی توانند کاری انجام دهند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

 

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.

از کجا شروع کنم؟               دوره جامع نوابغ بورس          دوره معامله گری طلا           دوره نوابغ توربو              دوره رایگان اسطوره طلا

ادعاهای بعضی افراد درباره یونیک فاینانس

ادعا های سردسته ها و بعضی افراد به این موارد ختم نمی گردد. واز دلایل قانونی بودن را حواله بانکی و پرداخت های ویزا میدانند.! در صورتی که به هیچ وجه این موارد دلیل بر قانونی بودن آن نمی باشد. و هر شخصی یا شرکت نامعتبری قادر به انجام این کار و ساخت حساب ویزا هستند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

سردسته های یونیک فاینانس و بعضی افراد می گویند که بیش از ۲ سال است .

که در آن فعال هستند .و سود خوبی دریافت می کنند .! بله درسته. اما کدام شرکت هرمی در این مدت فعالیت خود را قطع کرده؟ ممکن است ۷ – ۸ سال دیگر این اتفاق بیفتد و تا آن زمان به سردسته های خود سود های کلانی بدهد! بستگی دارد چه زمانی دیگر نتوانند سرمایه جذب کنند. و به هدف مالی خود رسیده باشند .آن زمان است که همه چیز را جمع می کنند و میروند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

سود در یونیک فاینانس

حداقل سرمایه ای که شما می توانید در یونیک فاینانس بگذارید، ۱۰۰۰ دلار میباشد. و به ازای این مبلغ هر ماه بین ۶۰-۸۰ دلار سود دریافت می نمایید. (کمتر کسی ماهی ۸۰ دلار سود دریافت کرده . اغلب در حدود ۶۵ دلار سود می گیرند.) سود کسانی که به عنوان زیر مجموعه خود تعریف می کنید، از این مبلغ جداستضمنا کارگزاری اغلب خیلی بیشتر از ۶۰ یا ۸۰ دلار از خرید و فروش سرمایه شما سود می کند اما فقط بخش کوچکی از سود به شما پرداخت میگردد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
نکته
این شرکت ها هرمی هستند.

حقه پانزی ؟

با توجه به تمام آنچه گفته شد عده ای باز به دنبال سرمایه گذاری در بازارها با یونیک فاینانس میباشند
و مرتبا این سوال را تکرار می کنند .که برای سرمایه گذاری به این روش به چه قدر سرمایه اولیه نیاز میباشد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
در هنگام سرمایه گذاری واقعی و اصولی در بازار .شما حتی می توانید کسری از سهام یک شرکت (مثلا اپل) را بگیرید .و گفتن یک عدد مشخص و قطعی اساسا اشتباه است. و بطور مثال عدد هایی که عده ای به عنوان یک عدد قطعی (مثلا ۱۰۰۰ دلار) بیان می کنند، اشتباه میباشد .بطور کلی سرمایه گذاری در یونیک فاینانس اشتباه است . (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد).

 

آیا میدانید .آدرس شرکت یونیک فاینانس دقیقا کجاست؟(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

آیا شما آدرسی از دفتر مرکزی این شرکت سوئیسی دارید.؟ بدون شک خیر! ندارید! (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

به این دلیل که یونیک فاینانس unique finance یا یونیک فایننس یک شرکت منحل شده در کشور سوئیس میباشد. و این شبکه هرمی فقط از نام آن استفاده می کند! (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

و در وب سایت Finma نیز به این موضوع اشاره شده است. یونیک فاینانسی که شما از ان اطلاع دارید. هیچ ارتباطی با یونیک فاینانس سوئیسی ندارد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر(کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) در راستای آموزش بورس در شیراز(کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند.. پس تا پایان با ما همراه باشید. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
از کجا شروع کنم؟ (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) دوره جامع نوابغ (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد)بورس (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) دوره معامله گری طلا (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) دوره نوابغ توربو (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) دوره رایگان اسطوره طلا(کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد)

کلاهبرداری پانزی

فقط دارند از اسم این شرکت استفاده می کنند. و به همین علت از سمت دولت سوئیس یک مجموعه کلاهبرداری به حساب میاد.! کافیه برای آگاهی کامل در خصوص فعالیت این شرکت و کلاهبرداری بودنش سوئیس یک ایمیل به وب سایت Finma ارسال بفرمایید. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
و سوال کنید. دلیل اینکه اخطار برای این شرکت ثبت کردن چیست؟ اگر در مورد آدرس این شرکت در گوگل جستو جو کنید .تصاویر جالبی از آن می بینید! (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
تصاویری که خود گویای خیلی از مسائل میباشد ! یک شرکت چند میلیون دلاری بدون حتی یک دفتر معتبر(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد) !
چرا شرکت یونیک فاینانس هیچ شماره تماسی یا راه ارتباطی ندارد ؟

زمانی که از سردسته ها و افراد معرف درخواست شماره دفتر مرکزی شرکت را می کنید.

پاسخ جالبی به شما میدهند! شرکت به دلیل تماس های مکرر ایرانی ها شماره های خود را حذف کرده است.و گفته اگر دوست دارید سرمایه بگذارید .و در غیر اینصورت اگر دوست ندارید بروید به سلامت ! بسیار جالب شد! شرکت سرمایه گذاری که حتی دفتر مرکزی ندارد و پاسخ گوی مشکلات مشتریان خود نمیباشد! مگر چنین چیزی در دنیا وجود دارد؟(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

نتیجه گیری

من ساره سروستانی معامله گر بازارهای مالی توصیه می کنم اگر اطلاعات کافی در خصوص اصول سرمایه گذاری ندارید، سرمایه خود را به مخاطره نیندازید. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
حتی اگر از عملکرد کارگذاری ها مطمئن میباشید، بهتر است خود به روند سرمایه گذاری نظارت داشته باشید. دوستان عزیز هرجا اسمی از سود زیاد بدون زحمت شنیدید بدانید. مشکلی در کار وجود دارد ،و حتما اطلاعات اولیه سرمایه گذاری را آموزش ببینید و برای سرمایه خود ارزش قائل شوید. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

چرا مردم به یونیک فاینانس اعتماد میکنند؟

متأسفانه بحث شرکتهای هرمی مسئله امروز، دیروز و فردا نیست،.(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
مبحثی است که باعث متضرر شدن افرادی میشوند .که به فکر به دست آوردن ثروت رویایی بدون تلاش هستند. شرکت یونیک فاینانس نیز یکی از این موارد میباشد که سعی دارد .با تعریف یک رویکرد جدید، مبالغی را از افراد دریافت نماید. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

تاریخچه شرکت های هرمی

اگر بخواهم تاریخچه ای از شرکت های هرمی برای شما بیان کنیم .باید بگویم نزدیک به دو دهه است .که اینگونه شرکتها، در کشور ما(ایران) مشغول به فعالیت هستند. در ابتدا مردم اطلاع کافی از نحوه فعالیت این شرکت ها نداشتند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
و همین امر موجب شد .تا شرکت ها تنها با دادن وعده کسب درآمد هنگفت به مردم در مدت‌ زمان کوتاه و بدون هیچ کار و زحمتی،. افراد زیادی را فریب دهند. البته می‌توان گفت. تا حدود زیادی نیز موفق بوده اند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

یونیک فاینانس

اکنون نیز با شیوه های جدید مانند خرید دلاری، خرید رمز ارزهای مختلف در کشور مشغول به فعالیت هستند. و همه روزه از راه های گوناگون با آن ها در ارتباط هستیم. در این مقاله قصد داریم تا فعالیت شرکت یونیک فاینانس را مورد بحث و بررسی قرار دهیم و به شما ثابت کنیم که به چه دلایلی یونیک فایننس یک شرکت غیر قانونی میباشد. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شاید برای یک نفر هم که شده موثر باشد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

روش کار یونیک فاینانس چگونه است؟

لیدرها و سرشاخه‌های یونیک فاینانس،. با ظاهری بسیار آراسته که به‌نوعی نمایانگر فردی موجه، تحصیل‌کرده و مطلع از بروکرها و موفق در حوزه سرمایه گذاری هستند(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد) .
با افراد بی اطلاع و رویا پرداز، در مکانهای مناسبی از قبیل هتل ها و کافیشاپ های لوکس، قرار ملاقات می‌گذارند. و کار را طوری جلوه می‌دهند .که گویی هیچ‌گونه آسیب مالی در آن وجود ندارد. با این ادعا که این شرکت در حال معامله با سهم هایی است .که اغلب سود آور هستند. و به ندرت پیش می اید. که زیان دهند. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

چگونه جلب اغتماد می کنند؟

اعتماد فرد قربانی را جلب میکنند. آنها ادعا میکنند که یونیک،.رباتهایی طراحی نموده که با استفاده از هوش مصنوعی و داشتن اطلاعات آماری دقیق،می‌توانند به خرید و فروش سهام بپردازد. و در این خرید و فروش سهام، مقداری را به شما به صورت تضمینی پرداخت کرده. و مابقی را برای شرکت در نظر میگیرد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
حداقل مبلغ به اصطلاح سرمایه گذاری چقدر است؟
مبلع سرمایه گذاری برای شروع .به کار و عضویت در این شرکت ،حداقل ۱۰۰۰ دلار است .و فرد سرمایه گذار، بعد از تأمین این مبلغ میتواند شروع به کار نماید. هر فرد پس از عضویت توانایی عضوگیری سه نفر زیرمجموعه مستقیم را دارد. (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد)

این شرکت هرمی چگونه کار می کنند؟

و درصورتی‌که در هر سه زیرشاخه‌ی معرف مبلغ ۵۰۰۰ دلار سرمایه گذاری صورت گیرد،. معرف مبلغ ۱۰۰۰ دلار به‌عنوان پاداش دریافت می‌کند. اما اگر تعادل ۵۰۰۰ دلار، حتی در یکی از این سه زیرشاخه برقرار نشود، هیچ پاداشی به او تعلق نمیگیرد. در اینجا قصد دارم یکی از تجربیاتم را برای شما بازگو کنم،.(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.

از کجا شروع کنم؟        دوره جامع نوابغ بورس          دوره جامع اسطوره طلا          دوره نوابغ توربو              دوره رایگان معرفی اسطوره طلا       دوره معامله گر منضبط

دوره رایگان معرفی معامله گر منضبط

ما در موسسه آوای مشاهیر مسیر موفقیت صحیح در بورس را به یک دانش تبدیل کرده و نام آن را “دوره جامع نوابغ” نامیده‌ایم برای دیدن آموزشی رایگان در بورس  از طریق وب سایت، اینستاگرام و آپارات همراه ما باشید.

موسسه آوای مشاهیر پرچمدار ترید در ایران

نحوه پرزنت کردن این شرکت هرمی چگونه است؟(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

در ابتدای شکل گیری این شرکت ها یکی از سر شاخه های شرکت، در حال پرزنت کردن من بود؛ به او گفتم من هیچ علاقه ای به شبکه سازی ندارم، پاسخ او اینچنین بود، فقط از سود پولت لذت ببر و به هیچ چیز فکر نکن. البته منظور این بود که تو فقط هزار دلار را بپرداز، .و به بقیه موارد فکر نکن. اگر با هزار دلار سرمایه گذاری شروع نمایید، روزانه ۳ دلار به عنوان سود و در ۲۲ روز از ماه دریافت میکنید. که میشود ماهانه حدودا ۶۶ دلار ناقابل. اگر بخواهیم آن را تبدیل به تومان کنیم، ۶۰ دلار آن می‌شود بیش از ۱۰۰۰۰۰۰ تومان در ماه. در ادامه شرکت ادعا میکند سودی که به شما می‌دهد تنها مزیتش نیست.

بعد از دو سال شما میتوانید سرمایه را خارج نمایید، البته اگر سرمایه ای بماند. هر قدر که سهام شما سود کرده باشد، . (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
همان مبلغ را به شما پرداخت خواهد شد. یعنی بدون این که هیچ فعالیت فکری و ذهنی انجام دهید،. ربات همه ی کارها را برای شما انجام میدهد و علاوه بر پورسانت ۳ دلاری، بعد از دو سال، رشد سهامتان نیز از آن خود شما است! خیلی خیلی وسوسه کننده است مگرنه؟ این پیشنهاد ها میتواند هر کسی را وسوسه نماید، اما شما اینجا هستید تا این اتفاق برای شما رخ ندهد. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.
از کجا شروع کنم؟ (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) دوره جامع نوابغ بورس (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) دوره معامله گری طلا دوره نوابغ توربو (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد) دوره رایگان اسطوره طلا (کلاس آموزش بورس در شیرازآموزش بورس از صفر تا صد)

نتیجه گیری

یونیک فاینانس انسانیت را از فرد دور می کند و نفسانیات و منفعت طلبی را در انسان تشدید
می نماید و دیگر هیچ. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
مکتب یونیک به دنبال پر کردن جیب سرشاخه ها است و به شما دروغ. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
گفتن را برای جذب افراد مخصوصا از افراد نزدیک و فامیل و دوست و آشنا آموزش می دهد.

سخن اخر

اگر بینی که نابینا و چاه است …..(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
اگر دیدی دوستی و یا عزیزی وارد دارو دسته این شرکت کثیف هرمی یا شرکت های مشابه می شود. چه در داخل و چه در خارج باید حتماتذکر دهید. آموزش بدهید. و ممانعت کنید .که وارد این مرداب متعفن نشوند که بیرون آمدن از آن امری بسیار محال است. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
لطفا و حتما اگر مالباخته یونیک هستید حتما شکایت کنید ..و به دیگران اطلاع دهید در پایان این مقاله تجربیات خود را بنویسید(کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)
تجربه نشان داده پول شما در اختیار بالا دستی ها است و قابل واخواهی است و قابل بازگشت و برای سرشاخه های اصلی از طریق مراجع قضایی احکام سنگینی تاکنون صادر میشود. (کلاس آموزش بورس در شیراز_آموزش بورس از صفر تا صد)

 

 مقالات مرتبط :
چالش و هنر جنگ در روند بازار
اولین سهام در تاریخ بورس
تاریخچه بورس
کتاب تحلیل تکنیکال
کتاب معامله گر منظم

انشالله همیشه در اوج قدرت و موفقیت باشید.

ساره سروستانی
معامله گر بازار های مالی