درخواست مشاوره تماس

جشنواره

نظریه امواج الیوت چیست

الیوت، با ابداع نظریه امواج الیوت که آن را بر اساس الگوهای رفتاری مردم به دست آورد. توانست به مردم و سرمایه گذاران در پیش بینی روند های آینده بازار سهام و سرمایه گذاری کمک کند.

آشنایی با انواع امواج اصلاحی

اگر فردی بخواهد به تحلیل امواج الیوت بپردازد، بهتر است که با شناخت امواج اصلاحی در این نظریه آشنا شود.

عبور از مرز علم باوری

شناخت امواج اصلی و امواج اصلاحی در elliott waves

4.9/5

اصول مقدماتی الیوت

انس طلا جهانی

5/5

قوانین امواج الیوت

ارز بیت کوین

4.8/5

شناخت روند تکنیکال

اصول مقدماتی تکنیکال

4.5/5

ساختار اصلی الیوت

شاخص کل بورس

در دنیای پول و سرمایه ‌گذاری شما باید یاد بگیرید

در هنگام انجام معاملات اعداد را خیلی جدی نگیرید، جهت و هدف اصلی بازار از هر چیزی مهم‌ تر است.

دنیل مارکین

هر چقدر شما بیشتر تکامل یابید، باید تمرکز بیشتری روی چیزهایی بگذارید. که بیشترین اهمیت را دارند. همانطور که جیم ران می‌گوید: “بسیاری از مردم کارشان را خوب انجام نمی‌ دهند زیرا آن ها در کارهای کوچک، بزرگ هستند”

رابرت کیوسکی

برای رسیدن به شهرت لازم است بیست سال زمان و انرژی صرف شود اما برای نابود کردن آن تنها 5 دقیقه کفایت می کند! .اگر درباره این مسئله فکر کنید، بی شک همه چیز را به شیوه های متفاوت تری انجام خواهید داد.

وارن بافت

اینجا هستیم تا سوالات شما را پاسخ دهیم

هوش، تضمینی برای موفقیت در معاملات نیست.

سرمایه گذاران آگاه و زیرک تکنیکال در مرحله تجمع قیمت اقدام به ورود در بازار می کنند. اگر روند پیش از آن نزولی باشد ،.

این سرمایه گذاران زیرک درمیابند .که موانع و اخبار بدی که باعث نزول شده بود رو به کاهش است. و آغاز مرحله مشارکت سرمایه گذارهای باهوش می باشد .

زمانی که قیمت سریعا شروع به رشد می کند و اخبار اقتصادی در آینده نزدیک رو به بهبود می گذارد .

تقریبا هیچ بازار و فضای معاملاتی وجود ندارد. که نتوان این اصول را در آن به کار برد . تحلیلگر تکنیکال به راحتی می تواند هر نوع بازاری را که تمایل داشته باشد ، .مورد مطالعه قرار دهد ،.

حتی اگر با دانش بنیادی او همخوانی نداشته باشد .در حالی که اغلب تحلیلگران بنیادی چندان نمی توانند. از جایی که هستند متوجه تغییر در روند قیمت های سهام یا کالاهای دیگر شوند .

یکی از ضروریات فعالیت در بازار های مالی چه داخلی و چه بین الملل ، توانایی موج شماری صحیح یا همان الیوت است . چرا که ما با امواج الیوت نقاط ورود و خروج معامله مشخص میکنیم .

اما پیشنیاز امواج الیوت ، تحلیل تکنیکال است که اگر شناختی از آن ندارید .میتوانید هم در آموزش های رایگان موسسه و هم از طریق دوره کوتاه تحلیل تکنیکال بدون پیشنیاز ، آموزش لازم تحلیل تکنیکال را بصورت جامع و کامل دریافت کنید .

بطور کلی شما در دوره امواج الیوت نکات و مباحث اساسی الیوت را می آموزید، .اما مهم ترین نکته در موج شماری الیوت ،پیدا کردن روند ها بر روی چارت زنده دنیا و انجام معامله است. و نه صرفا تئوری.

دوره جامع معامله گر منضبط

پس ما به شما دوره جامع معامله گر منضبط را که تمام مباحث تکنیکال، الیوت، رفتارشناسی مالی و استراتژی ورود و خروج و مدیریت سرمایه بر چند بازار زنده دنیا  و ترید در کنار منتور را پیشنهاد میکنیم، .

تا شما با اموزش اصولی ،معامله در بازار آنلاین و سودآوری را بطور کامل فراگیرید.

در صورت نیاز به مشاوره فرم مشاوره را پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کنند.