درخواست مشاوره تماس

جشنواره

شخصیت معامله گری در بازار بورس

معامله گری یکی از شغل های بسیار حساس است که می تواند در یک چشم به هم زدن باعث از بین رفتی مبالغ هنگفتی شود. اشخاصی که سود های بزرگ می کنند را خوش شانس ندانید؛ آنها بسیار سختی کشیده اند و قوانین معامله گری را رعایت می کنند. همچنین این دسته از افراد توانسته اند با تجربه های مختلف، روانشناسی بازار بورس را یاد گرفته و آن را کنترل کنند.

موسسه کارافرین آوای مشاهیر، نخستین موسسه تخصصی آموزش معامله گری در ایران 

معامله گر موفق کیست؟

یک معامله گرموفق باید توانایی های زیادی داشته باشد، ازجمله: مسلط به تحلیل تکنیکال مسلط به تحلیل بنیادی شناخت بازار ها در این مطلب ما میخواهیم به شما بگوییم که هر آنچه تا به حال گفته شد تنها 20 درصد یک معامله گر موفق است. یعنی تمام علم شما از یک معامله و بازار تنها 20 درصد باعث موفقیت شما میشود و 80 درصد دیگر که میتواند تضمین بدهد شما در معامله خود موفق میشوید درون شماست.

شخصیت یک معامله گر همان 80 درصد تضمین کننده موفقیت اوست.

دوره های آموزشی

شخصیت یک معامله گر باید چگونه باشد؟

شما اگر شخصیت مناسب برای معامله کردن داشته باشید.

و بتوانید دقیقا طبق استراتژی تعیین کرده پیش بروید .احتمالا موفق میشوید. از جمله مواردی که باید رعایت کنید تا احتمال موفقیت خود را افزایش دهید. میتوان به موارد زیر اشاره کرد.:

در معامله کردن استراتژی مشخص داشته باشید. و بدون در نظر گرفتن اخبار فقط و فقط طبق استراتژی خود پیش بروید؛. دقیقا مثل ربات.

روی بازاری که میخواهید. سرمایه گذاری کنید .تمرکز کنید .و با تحلیل کامل از بازار هدفتان وارد شوید.

اشتباهات خود را بپذیرید .و از انها درس بگیرید.

از غرور و طمع در معامله خود به شدت دوری کنید.

از رفتار هیجانی و رفتارتقلیدی دوری کنید.

مسئولیت معامله خود را بپذیرید .و بدانید. تمام سود یا ضرر کسب شده حاصل تحلیل و اقدام خودتان است،. پس از سیگنال گیری خودداری کنید.

از خوش بینی و بد بینی بی دلیل نسبت به یک بازار خودداری کنید.

مدیریت سرمایه را حتما رعایت کنید.

برایند معاملات شما باید درجهت سود باشد؛. بس با یک ضرر خود را نبازید و صبر داشته باشید.

با رعایت دقیق موارد بالا شما میتوانید یک معامله گر موفق شوید.

مشاوره رایگان

لطفا جهت دریافت ۱۰ دقیقه مشاوره رایگان ، با پر کردن فرم زیر و مشخص کردن زمان مناسب شما جهت تماس ، مشاورین ما را در این امر همراهی کنید.