درخواست مشاوره تماس

جشنواره

استراتژی معاملات لاک پشتی

استراتژی معاملات لاک پشتی در زمان خود انقلابی بود و نشان داد که لازمه کسب درآمد از ترید کردن، داشتن تخصص و انواع و اقسام مهارت ها نیست. با این حال بهتر است همچنان صبور بود و از رفتارشناسی مالی نیز بهره برد.

خصوصیات ذهنی معامله گر منظم

این موارد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

عبور از مرز علم باوری

در بورس آنچه که انجام می دهید بسیار مهم تر است از آنچه که می دانید

4.9/5

هوش مالی و اقتصادی

شخصیت معامله گری

5/5

استراتژی نیکلاس دارواس

منتور بزرگ بورس

4.8/5

ذهنیت معامله گر حرفه ای

ذهنیت معامله گر حرفه ای

4.5/5

انواع بازار مالی

آگاهی در معاملات

در دنیای پول و رفتارشناسی مالی شما باید یاد بگیرید

در هنگام انجام معاملات اعداد را خیلی جدی نگیرید، جهت و هدف اصلی بازار از هر چیزی مهم‌ تر است.

دنیل مارکین

مهم نیست چقدر درآمد دارید بلکه مهم این است چه میزان از آنرا نگهداری می ‌کنید، این پول چقدر سخت برای شما کار می ‌کند و چند نسل آنرا برای شما نگه می ‌دارند.

رابرت کیوسکی

پشت هر سهام، یک شرکت است. دریابید آن شرکت چکار می‌ کند.

وارن بافت

اینجا هستیم تا سوالات شما را پاسخ دهیم

هوش، تضمینی برای موفقیت در معاملات نیست.

ترس، طمع و امید

این سه مورد مهم ترین مواردی هستند که موجب خطا و اجرای نادرست در خرید و فروش شما می شوند و باید با تمرین و آموزش، کنترل شوند تا معاملات مطمئنی انجام دهید.

مهم‌ترین سؤالی که پس از پاسخگویی به این سه سؤال برای یک معامله‌گر مهم می‌باشد و باید بتواند به آن پاسخ دهد سؤال کی بفروشیم؟ است.
در پایان دوره معامله گر منضبط به تمام سوالات از جمله رفتارشناسی مالی نیز پاسخ خواهید داد.

این دوره آموزش بورس مهارت هایی که لازم دارید را از طریق تمرین و چالش در بازار با تفکراستراتژیک ، انضباط معامله گری و دوره های کوچینگ و اسرار مدیریت کسب و کار و انتقال تجربه از منتور بازار در اختیار شما قرار داده است.مباحثی چون رفتارشناسی مالی نیز مورد بررسی قرار دهید

اولین پکیج پشتیبان آموزش بورس آنلاین، که از ابزارهای معاملاتی مناسب تشکیل شده است. با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، بورس جهانی و سهام بین‌الملل ) به مهارت معامله گر موفق  و رفتارشناسی مالی دست پیدا کنید.