درخواست مشاوره تماس

جشنواره

اولین دوره پشتیبان آموزش آنلاین معامله گری ” I TRADING TOOLS “

“ابزار معاملاتی من” اولین پکیج پشتیبان آموزش بورس آنلاین، که از ابزارهای معاملاتی مناسب تشکیل شده است.

در کنار آموزش های تخصصی Elliot wave و Price action در قالب یک دوره آموزش بورس آنلاین به شما کمک می کند.

با تمرین و چالش معاملاتی بر چارت آنلاین بازارهای (بورس اوراق بهادار، بورس کالای ایران، گواهی سپرده سکه طلا، بورس جهانی طلا و سهام بین‌الملل ) به مهارت ثروت ساز دست پیدا کنید.

 

مشاوره و ثبت نام
درخواست مشاوره و ثبت نام
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره گواهی سپرده سکه طلا شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
” ITT ” عملاٌ برای ساخت و سازماندهی ذهن شماست.

جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تدوین و در اختیار همراهان مشاهیری قرار گرفته است.
سکه طلا،. کالای محبوب ما ایرانی ها برای سرمایه گذاری که البته طی چند ماه اخیر و همزمان با تعدیل نرخ ارز،.از تب و تاب خرید و فروش این کالا و ورود سرمایه های سرگردان به بازار طلا کاسته شده است.

در این میان اما از قدیم خرید سکه طلا با مخاطراتی همراه بوده است،. خرید محصول غیراستاندارد،. نگرانی از امنیت در زمان خرید و نگهداری در خانه، کارمزد بالای معاملات و دشواری های خرید سکه با حجم بالا و حمل نقل از جمله مشکلاتی است. که همواره برای خرید و فروش سکه وجود دارد.

ویروس کرونا و راه حل سرمایه گذاران

در این میان با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از تردد غیرضروری در سطح شهر نیز باعث می شود .تا چشم سرمایه گذاران و عامه مردم برای سرمایه گذاری در این بازار به معاملاتی الکترونیک،. آسان و بدون نیاز به حضور در طلافروشی ها و صرافی ها باشد؛.

گواهی سپرده سکه طلا

گواهی سپرده سکه طلا .که از سال ۱۳۹۴ در بورس کالای ایران راه اندازی و توانسته به عطش و نیاز بسیاری از سرمایه گذاران بازار طلا پاسخ دهد. همچنین امکان حضور عامه مردم با دریافت کد بورسی در این معاملات فراهم است. و همه می توانند به صورت آنلاین و شبیه به خرید و فروش سهام شرکت ها.، اقدام به معاملات اوراق سکه طلا کنند.

گواهی سپرده چیست؟

گواهی سپرده، ابزاری مالی است که شخص دارنده این گواهی روی دارایی سپرده‌گذاری شده مالکیت دارد.

گواهی سپرده سکه طلا برای چه هدفیست؟

گواهی سپرده سکه طلا یکی از ابزارهای مالی است که از سال ۹۴ با هدف افزایش امنیت و آرامش خاطر سرمایه‌گذاران، کشف قیمت رسمی سکه و شفافیت قیمتی آن به وجود آمد.

همانطور که در بالا گفته شد گواهی سپرده اوراقی است که دارنده آن نسبت به دارایی ذکر شده در آن مالکیت دارد.

مشاوره و ثبت نام
درخواست مشاوره و ثبت نام
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره گواهی سپرده سکه طلا شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
خرید گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالا

بورس کالا به عنوان یکی از ارکان بازار سرمایه .مانند بورس اوراق بهادار، بازاری است که در آن یکسری کالای مشخص شده .تحت قوانین خاصی خرید و فروش می‌شوند. و سکه طلا یکی از کالاهای قابل معامله در این بورس است .

ابزار گواهی سپرده

که در قالب ابزار گواهی سپرده کالایی خرید و فروش می شود. پس جهت خرید و فروش گواهی سپرده طلا به صورت مستقیم .باید کد فعال بورسی داشته باشید. از این رو، برای دریافت کد بورسی ابتدا باید در سامانه سجام اعتبارسنجی شوید.

سپس در یکی از کارگزاری‌ها ثبت‌ نام کرده و کد بورسی دریافت کنید. پس از دریافت کد بورسی با مراجعه حضوری به کارگزار یا به صورت آنلاین به راحتی می‌توانید. گواهی سپرده سکه طلا خریداری کنید.

خرید و فروش گواهی سپرده سکه طلا دقیقا مانند سهام است . یعنی باید سفارش خرید یا فروش ثبت کرده .و پس از آن تعداد واحدهای معاملاتی مورد نظر خود را معامله کنید.

زمان معاملات

زمان معاملات گواهی سپرده سکه طلا. در بورس کالا از روز شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 10:30 الی 15:00 است و از ساعت 10:00 تا 10:30 نیز مرحله پیش‌گشایش معاملات انجام می‌شود. سکه‌های مورد معامله در بورس کالا باید مورد تایید. انبار و همگی سکه تمام بهار آزادی با عیار ۲۲ (درصد خلوص ۹۰۰ از ۱۰۰۰) و وزن ۸.۱۳۳ گرم باشند.

مزایای خرید گواهی سپرده سکه طلا چیست؟

در بیان مزیت‌های خرید گواهی سپرده طلا می توان به امکان حذف ریسک‌های سرقت. تقلبی بودن سکه فیزیکی و در مقابل احساس امنیت خاطر و نیز قابلیت خرید. و فروش سکه به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری اشاره کرد.

کارمزد؟

همچنین کارمزد کم معاملات بورس کالا نسبت به خرید فیزیکی سکه نیز از دیگر مزایای این ابزار محسوب می شود.

چراکه خرید فیزیکی سکه در بازار سنتی کارمزد بالایی داشته. و تفاوت قیمت بین مظنه خرید و فروش در این بازار بسیار زیاد. و قابل توجه است. در حالیکه کارمزد خرید گواهی سپرده سکه طلا .از بورس کالا ۰.۰۰۱۲۵ درصد بوده .و کارمزد خرید و فروش یک سکه نیز در۰.۰۰۲۵ درصد است.

به عبارت ساده تر اگر ارزش یک سکه ۱۰ میلیون تومان باشد. کارمزد هر طرف خریدار و فروشنده ۱۲۵۰۰ تومان می شود.

ایا گواهی سپرده ریسک دارد؟

و در مجموع ۲۵ هزار تومان که با توجه به سهولت انجام معامله، پایان ریسک نگهداری سکه در خانه. افزایش نقدشوندگی بازار و عمق بالای معاملات به دلیل وجود صندوق های سرمایه گذاری طلا، به نظر می رسد .که بازاری جذاب در مقابل سرمایه گذاران قرار گرفته است. در پایان اینکه معافیت مالیاتی گواهی سپرده‌ سکه طلا و نیز انتقال سرمایه ها به بازاری قانونی و شفاف از دیگر مزایای این بازار است که می توان به آن اشاره کرد.

جهات دریافت 10 دقیقه مشاوره رایگان و فرصت درامد ملیونی از نوسانات سکه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

جهت تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تدوین و در اختیار همراهان مشاهیری قرار گرفته است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره ۰۷۱۳۶۳۹۸۸۳۱، ۰۹۰۵۶۱۱۹۹۸۱ خانم محمدی تماس بگیرید
: وب سایت موسسه آوای مشاهیر: https://shirazbours.com/

مشاوره و ثبت نام
درخواست مشاوره و ثبت نام
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره گواهی سپرده سکه طلا شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم