درخواست مشاوره تماس

جشنواره

تفاوت گواهی سپرده سکه طلا با سکه فیزیکی چیست؟

گواهی سپرده یک نوع ابزار مالی است .که دارنده این گواهی بر روی دارایی سپرده‌گذاری شده مالکیت دارد.

گواهی سپرده انواع مختلفی دارد. برای مثال گواهی سپرده طلا، حکم مالکیت سکه فیزیکی طلا برای صاحب اوراق را دارد.

اوراق گواهی سکه قابلیت انتقال به غیر را ندارند .در صورت گم‌شدن یا سرقت این اوراق، مشکلی پیش نمی‌آید. چون سکه یک روزه تنها به صاحب مشخصات اوراق تحویل داده می‌شود.

 

مهم‌ترین سؤالی که پس از پاسخگویی به این سه سؤال برای یک معامله‌گر مهم می‌باشد و باید بتواند به آن پاسخ دهد سؤال کی بفروشیم؟ است.

مشاوره و ثبت نام
درخواست مشاوره و ثبت نام
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره گواهی سپرده سکه طلا شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
دغدغه نگه داشتن سکه در خانه؟

بنابراین هیچ دغدغه و نگرانی برای نگه‌داری این اوراق در منزل وجود ندارد.. از نکاتی که این شیوه سرمایه‌گذاری را جذاب‌تر می‌کند ..این است که برای سرمایه‌گذاری از این طریق نیاز به داشتن کد بورس کالا نیست .و با کد بورس اوراق بهادار هم می‌توان خرید خود را انجام داد.

آربیتراژ چیست ؟

آربیتراژ (Arbitrage) به مفهوم کسب سود از اختلاف قیمت در دو یا چند بازار است. .ولی باید توجه داشت که آربیتراژ به صورت آکادمیک به مجموعه تراکنش های مالی‌ اطلاق می شود .

که در هیچ حالتی باعث زیان نشده. و حداقل باعث سود شود به عبارتی آربیتراژ به طور ایدآل یک معامله بدون ریسک (Risk Free) است.

آربیتراژ به زبان ساده این است .که هرگاه قیمت کالایی در دو بازار ( دو مکان مختلف و یا دو سررسید زمانی مختلف) متفاوت باشد. انگیزه خرید از بازار ارزان و فروش در بازار گران‌تر برای معامله گران ایجاد می‌شود.

محاسبه سود اربیتراژ؟

در این شرایط معامله گران اقدام به محاسبه سود حاصل از آربیتراژ نموده .و در صورت به‌صرفه بودن، اقدام به آربیتراژ می‌نمایند.

چرا باید این بسته آموزشی را انتخاب کنیم؟

با توجه به کارکردهای مهم گواهی سپرده سکه طلا .و بیشتر بودن. دامنه نوسان سکه یک روزه شاهد توجه روزافزون به این ابزار از سوی فعالان بازار سهام و اوراق بهادار هستیم.

اما باید به این نکته نیز توجه داشت .که طبیعتاً قوانین معامله در این بازار کمی متفاوت است. حرفه‌ای شدن در این زمینه، نیازمند کسب تجربه و مهارت است.

لازمه موفقیت؟

شما فقط کافیست که بتوانید ذهنیت خود را به نحوه دسترسی شکل داده و آماده کنید. تا بتوانید بدون هیچ مشکلی. در کمترین زمان ممکن با کسب دانش بیشتر در کتاب ها و دوره های مناسب به انتقال تجربه از افراد موفق بازارهای مالی. و کسب تجربه توسط خودتان به دانش بالایی. برای رسیدن به موفقیت دست یابید.

این دوره چه کمکی می تونه به من بکنه ؟

گواهی سپرده کالایی سکه طلا در سال ۱۳۹۴ با هدف کاهش .ریسک‌های سرمایه‌گذاری خرید سکه و همچنین شفافیت و کشف قیمت رسمی سکه معرفی شد. معامله‌گران با خرید .و فروش .گواهی سپرده کالایی سکه از طریق سامانه‌های معاملاتی می‌توانند. از مزایایی مانند .کارمزد پایین‌تر در خرید و فروش،. معافیت مالیاتی،. امکان وثیقه‌گذاری گواهی. برای دریافت تسهیلات. از بین رفتن ریسک نگهداری سکههمچنین انتقال نقدینگی .به بازار و رصد آن بهره‌مند شوند.

فرصت آربیتراژ در کجا وجود دارد؟

فرصت‌های آربیتراژ در همه جا وجود دارد .با شرکت در این دوره آموزشی با ابزارهای مالی بدون ریسک بیشتر آشنا شوید.

مشاوره و ثبت نام
درخواست مشاوره و ثبت نام
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره گواهی سپرده سکه طلا شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

با رشد نرخ تورم، پول کشور در معرض کاهش ارزش قرار می‌گیرد. اگر افراد نقدینگی خود را در بازار مناسب سرمایه‌گذاری کنند. می‌توانند این کاهش ارزش را پوشش دهند.

بازارسرمایه‌ این هدف را می‌تواند به خوبی محقق کند. با سرمایه‌گذاری در بازار بورس کالا،. ارزش دارایی فرد در مقابل تورم حفظ می‌شود.

ایا بدون هیچ اطلاعاتی میتوان در بازار سکه سوداور شد؟

شما در این دوره حتی اگر هیچ دانشی. از گواهی سپرده کالایی سکه طلا نداشته باشید در آخر این دوره به دانش یک معامله گر حرفه ای دست پیدا خواهید کرد . معامله گری در بازار سرمایه، یک شغل و مهارت است .

ایا معامله گری سکه یک شغل است؟

و شما با پرداخت این مبلغ کم و شرکت در این دوره آنلاین یک شغل دارید. و یک مهارت یاد می گیرید.

مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه یک اصولی دارد.که این دو موضوع راز موفقیت یک معامله گر است، در این دوره آموزشی موارد ذکر شده را یاد خواهید گرفت. در ترید همه ضرر می کنند. ولی راز یک تریدر واقعی این است.میزان سود از میزان ضررهایش بیشتر است.

جهت شرکت در دوره گواهی سپرده سکه طلا باید چگونه ثبت نام کنم؟

اطلاعات بیشتر پکیج های آموزشی به همراه کوچینگ رایگان آموزش بورس در معامله گری و سرمایه گذاری،. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره 07136398831، 09056119981 خانم محمدی تماس بگیرید.

 

لازمه کنترل هیجانات در معامله گری چیست؟

لازمه کنترل هیجانات .داشتن علم و تخصص است.

بنابراین هر چه دانش و آگاهی فعالان بورس بیشتر باشد. هم به نفع خودشان و هم به نفع معامله‌گران دیگر خواهد بود .

و لزوم سرمایه‌گذاری در بورس

دااشتن دانش و مهارت بهره‌گیری از روش‌های تحلیلی و تکنیک‌های معامله‌گری است.

رابطه منتورینگ

یک رابطه ی بلند مدت است .و به فرد کمک میکند روی فرصت های آینده سرمایه گذاری کند. و از اشتباهات گذشته درس بگیرد.

شرکت در دوره معامله‌گر منضبط به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این دوره آموزشی برای شما که با امید داشتن درآمد بهتر و بیشتر وارد بازار بورس شده‌اید. و یا قصد ورود به آن را دارید. تدوین شده است.

اگر در یک معامله‌ی پرضرر هستید.قیمت قادر است .دائماً از نقطه‌ای که ورود شما را به این معامله نشان می‌دهد. دورتر و دورتر شود .و واضح است که ضررتان در هر لحظه بیشتر می‌شود.

امید واهی

در این میان، به‌جای پذیرفتن اینکه بازار از حرکت خود نمی‌ایستد. به امید برگشتن آن در انتظار می‌نشینید.

این امید تا آن جا ادامه پیدا می‌کند. که میزان ضررتان از آستانه‌ی تحملتان عبور می‌کند. در اینجا معامله را ترک می‌کنید .و هرگز نمی‌توانید باور کنید .که اجازه داده‌اید. ضرر این معامله برای شما تا این میزان زیاد شود.

 

دوره آموزش انلاین معامله گر منضبط

سرفصل ها دوره آموزشی معامله گر منضبط تمام اصول معاماتی را تدوین نموده است.

تا شما به موفقیت مالی برسید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

هدف از این بخش شناخت مهم ترین خصوصیات ذهنی معامله گر که موجب خطا در معاملات بازار بورس می شود. است .

علم بنیادی:

سؤال اول یعنی: چی بخریم؟. را پاسخ می‌دهید.

علم تکنیکال:

به سؤال کی بخریم؟ پاسخ می‌دهید.

علم رفتارشناسی:

می‌توانید به سؤال اطمینان از رشد سهم؟ پاسخ دهید.

مهم‌ترین سؤالی که پس از پاسخگویی به این سه سؤال برای یک معامله‌گر مهم می‌باشد و باید بتواند به آن پاسخ دهد سؤال کی بفروشیم؟ است.

 

حس سوداوری؟

از دید روانی، به‌وجود آوردن سودهای زیاد. حس قدرت، خوشحالی بیش از اندازه و هر احساس دیگری که از این سودهای وسوسه‌انگیز دارید. خطرآفرین‌اند.

احتمال به‌دست آوردن آن‌ها زیاد است .اما جامه‌ی عمل به آن‌ها پوشاندن کمی جای بحث دارد.

مشاوره و ثبت نام
درخواست مشاوره و ثبت نام
جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره گواهی سپرده سکه طلا شماره موبایل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم