درخواست مشاوره تماس

جشنواره

3 اصل میلیون دلاری تحلیل تکنیکال

کلاس آموزش بورس در شیراز آموزش بورس از صفر تا صد ( آموزش بورس آنلاین و حضوری ) > دوره ها > کلاس حضوری آموزش بورس > کلاس آموزش بورس در شیراز

تحلیل تکنیکال برای شناخت چه چیزیست؟

تحلیل تکنیکال یکی از روش های شناخت و تشخیص سهم خوب بازده در بازار بورس می باشد. سعی کنید برای نتیجه بهتر از سرمایه گذاری در بورس از روش های شناخته شده که سالها مورد استفاده قرار گرفته و مثبت هم بوده استفاده کنید .نه از هر روشی.

شما با استفاده از روش های تحلیل تکنیکال (Technical Analysis) می توانید تحلیل درستی از بازار داشت و همیشه چند قدم جلوتر از دیگران حرکت کنید.

همیشه سعی کنید خودتان تحلیلگر باشید. و از خرید سهم هایی که افراد تازه وارد تحلیل و معرفی میکنند دوری کنید. توجه داشته باشید تایم فریم مناسب را با توجه به استراتژی معاملاتی خود انتخاب کنید و تایم فریم های طولانی مدت و کوتاه مدت را به طور همزمان استفاده کنید.

 

در این مطلب قصد داریم چند روش از روش های تحلیل تکنیکال مهم و کاربردی که توسط خبره ترین افراد در دنیا استفاده می شود را بیان کنیم، آموزش های بورس رایگان بسیاری برای شما در پایگاه های مجازی موسسه آوای مشاهیر قرار داده شده است منتظرتان هستیم ..اطلاعات بیشتر پکیج های آموزشی به همراه کوچینگ رایگان آموزش بورس در معامله گری و سرمایه گذاری، جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره 07136398831، 09056119981 خانم محمدی تماس بگیرید : وب سایت موسسه آوای مشاهیر: https://shirazbours.com/ اینستاگرام موسسه آوای مشاهیر: avayemashahir@

(کلاس آموزش بورس در شیراز، آموزش بورس صفر تا صد )مثالی برای پیمان های آتی(کلاس آموزش بورس در شیراز )

(کلاس آموزش بورس در شیراز، آموزش بورس صفر تا صد )این مثال آربیتراژی برای پیمان های آتی میباشد .که قیمت زیادی دارد و سود پرداخت نمیکند. فرض میکنیم پیمان آتی سهمی برای تحویل سه ماهه ، ۴۳ دلار باشد و نرخ بهره بدونه ریسک سالانه ۵ درصد است .قیمت سهم در حال حاضر ۴۰ دلار است .و همچنین این سهم سود نقدی پرداخت نمیکند. (کلاس آموزش بورس در شیراز )

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:

پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.

از کجا شروع کنم؟        دوره جامع نوابغ بورس          دوره جامع اسطوره طلا          دوره نوابغ توربو              دوره رایگان معرفی اسطوره طلا       دوره معامله گر منضبط

دوره رایگان معرفی معامله گر منضبط

ما در موسسه آوای مشاهیر مسیر موفقیت صحیح در بورس را به یک دانش تبدیل کرده و نام آن را “دوره جامع نوابغ” نامیده‌ایم برای دیدن آموزشی رایگان در بورس  از طریق وب سایت، اینستاگرام و آپارات همراه ما باشید.

موسسه آوای مشاهیر پرچمدار ترید در ایران

قیمت اتی سهم

(کلاس آموزش بورس در شیراز، آموزش بورس صفر تا صد )خوب حال قیمت آتی سهم خیلی بالاتر از قیمت سهم است. معامله گر ۴۰ دلار استقراض میکند. تا یک سهم به صورت نقدی بخرد . وارد یک پیمان آتی میشود. که سهم را سه ماه بعد با قیمت ۴۳ دلار بفروشد. در پایان سه ماه آربیتراژ گر سهم را تحویل داده و ۴۳ دلار دریافت میکند .مبلغ لازم برای بازپرداخت وام اخذ شده معدل ۴۰٫۵ دلار است .بنابراین آربیتراژ گر توانسته است. سودی معادل ۲٫۵ دلار بدست آورد. (کلاس آموزش بورس در شیراز )

مثالی برای انس جهانی طلا(کلاس آموزش بورس در شیراز )

(کلاس آموزش بورس در شیراز، آموزش بورس صفر تا صد )فرصت آربیتراژی برای زمانی که قیمت آتی طلا خیلی بالا است. (کلاس آموزش بورس در شیراز )
فرض کنید .قیمت قرارداد آتی یک ساله صادره برای طلا بابت هر اونس ۱۳۸۰ دلار باشد .و قیمت نقدی هر اونس ۱۲۵۰ دلار باشد. و نرخ بهره برای استقراض وام ۷ درصد و همچنین هزینه انبار داری هر اونس ۲ دلار که در پایان سال پرداخت میشود(کلاس آموزش بورس در شیراز ) .